Jump to content

LAN Turnir Varvarin


m3hanizam

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako Aca sabijao na tom kompu i nije se zalio :D, jbg. u smoke je 40 fps, inace je 100... keke

Da Aca je sedeo na tom kompu, i sam si video FPS :D Da ne pricam sto se nasem igracu u sred meca restartovao komp, u svakom slucaju uzas :D

Sudija nije bilo, posle pada fadetoblack-a mogao je da prica ko sta hoce i da pokazuje prstom u monitor gde su postavljeni protivnicki igraci, scroll bez komentara :D Jel se zna ko je osvojio, i da li je gotovo ovo cudo? Ajmo BMK!

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Da se javim i ja :)

U 10h ujutru dolazim na turnir, i zaticem momke kako igraju na non steam counteru, verzija od pre 7-8 godina gde ako ne postavis C4 timer pre 00:35, c4 ne eksplodira i CT pobedjuju :), nego niko za to nije ni znao dok prvi mec (No Life vs Playground) nije poceo. Nakon toga se svi dogovorimo da skinemo steam, sto i nije potrajalo toliko dugo koliko je moglo, i krece turnir. Bilo je mnogo ljudi u igraonici, ali stvarno mnogo, ali nisu bili glasni sto je bilo vazno. Igralo se i na serverima koje su igraci pravili sve do ~18:00h kad smo uspeli da podesimo dedicated server i lan hltv. Propusti organizacije su definitivno posledica nepoznavanja pravila i neposecivanja ostalih LAN turnira gde su mogli da vide kako sve to treba da izgleda.

Najvaznija stvar je to sto nije bilo sudija, pa si mogao da kucas bila sto u konzoli dok ti neki igrac sa strane ili protivnicke ekipe ne dobaci. Skroll isto niko nije proveravao, kao ni da li se igralo na 32 bita, ali cini mi se da su svi igrali na 32.

Sto se tice kompova, kompovi su radili dobro, sem onog jednog (jedini koji se razlikovao) [:D]. Sve u svemu, counter je, cini mi se, dobro radio. Sve u svemu, organizacija ce nadam se uvideti propuste i ispraviti to sledeci put (ako ga bude) :)

E, da, i rezultati :)

Polufinale:

BMK 2-0 Playground (stvarno se ne secam rezultata po mapama) de_nuke, de_dust2

NO LIFE 19-15 WWND (momci iz WWND su morali da idu na poslednji voz i nisu zavrsili polufinale iako su poveli na drugoj mapi) de_train

Finale:

BMK 2-0 NO LIFE, de_tuscan, de_dust2

Pozdrav ljudi, bilo je lepo druziti se s vama, pa se vidimo sledeci put <3 :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Gj BMK!

Sto se tice organizacije, likovi su bili ok, bar prema meni, docekali nas i ispratili, cak mi je jedan i kupio pljeku :D... A oko organizacije turnira nadamo se da ce sledeci put biti bolje...

Takodje, cestitam svima koji su prosli 1/4 finala, bilo je lepo druziti se sa vama ;)

Edited by l0lz.
Link to comment
Share on other sites

playground se vratio , igrali smo prvu grupu , prvi mech na non steamu , ne zhelim da komentarishem aca je rekao sve , izgubimo prvu terrorsku imali smo plant , ja imam 1.5 :O , dobijemo ct rundu dva lika moraju eko imaju 1.6 i 2 , ja sto imao 29 na kraju runde , na respawnu 3700 , orga nikad gora ,necu da se zhalim na nishta cs nije posle na steamu toliko loshe radio , polufinale smo cekali oko 20 sati da bi igrali , dobili su nas bmk ( LWC mix ) alal vera momcima , lepa igra , sabili su nas , imali su lepu satnicu , ja sam umro i idem opet da spavam , poz :)

perapera

Link to comment
Share on other sites

Cekaj malo? U grupi su se igrali produzetci? :S

/edit : Koliko kasni turnir?

NISTA MI NE PRICAJ ZA PRODUZETKE U GRUPNOJ FAZI !!!!!!!!!!!!!!!

playground se vratio , igrali smo prvu grupu , prvi mech na non steamu , ne zhelim da komentarishem aca je rekao sve , izgubimo prvu terrorsku imali smo plant , ja imam 1.5 :O , dobijemo ct rundu dva lika moraju eko imaju 1.6 i 2 , ja sto imao 29 na kraju runde , na respawnu 3700 , orga nikad gora ,necu da se zhalim na nishta cs nije posle na steamu toliko loshe radio , polufinale smo cekali oko 20 sati da bi igrali , dobili su nas bmk ( LWC mix ) alal vera momcima , lepa igra , sabili su nas , imali su lepu satnicu , ja sam umro i idem opet da spavam , poz :)

Kao da si ti jedini tu ranjen i da se nama nije isto desavalo jebeno sa plantom...

Link to comment
Share on other sites

Ovako, ovo nam je prvi turnir, prvi put organizujemo, naravno da nismo znali osnovne stvari, ali bar od grupe D je sve lepo islo.... Sledeci turnir ce biti mnogo bolji naravno sad znamo sta i kako... Momci iz BMK-a i NO LIFA kao i l0lz. i danaC ekstra likovi <3 , kao sto sam reko bice mnogo bolje sledeceg puta, ja sam se lepo proveo to mi je vazno :D , demoi ce biti okaceni danas/sutra kad odem do igraonice. poz

1970

Link to comment
Share on other sites

Evo reko i ja po neshto da napishem .

Realno likovi iz orge nisu nikad imali iskustva sa organizacijom shto je i bila posledica svega ovoga i pustali su da se radi shta se oce .

Dobro igrali smo smeshan kanter od pre 7-8 godine prvu mapu nebitno ali to znachi da smo mi igrali samo 1 mapu i nakon toga cekali 13 sati da odigramo sledecu i to u polufinale vs momaka koji su odigrali 4 mape u roku od 5-6 sati i bili pod full koncetraciju , sto je previshe .

Bili smo skoro pospani , koncentracija bukvalno nula . Gledam moje , pishem akcije koje smo radili mnogo puta , ne znaju ni oni shta rade . Sto znachi da nas je cekanje i umor unishtio bukvalno .

Na kraju dobishe nas BMK prilicno lako koje sam ocekivao da dobijemo ali mozak je bio out bukvalno .

Momci su napisali na forumu da ima igraona mx518 , moji igrachi nisu poneli misheve i na kraju pred mech sa BMK dvojica igraju na misheve na koje nikad nisu igrali i umesto da igraju lepo oni su nameshtali sens ceo mech .

gg BMK , videcemo se drugi put .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...