Jump to content

LAN Turnir Varvarin


m3hanizam

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo sto sam stigao sa tura...ovako, CTK - NOLIFE 11 : 16 de_train 1/4 to mogu da kazem...

@ORGA. Ne mogu da kazem da je bilo dobro kada nije bilo dobro...scroll dozvoljen pitam lika kako skrol dozvoljen, dobijam odgovor, pa oni slabiji nema veze....fps itd...da ne pricam! Sudija nije bilo, mogo si da prijavis i na pocetku i na kraju i kada si hteo i sta si zeleo...server je do eliminacija kreirao neki igrac koji igra.. igrom slucaja sam to bio ja... i zaboravim da ukucam timelimits...i promeni se mapa u sred igre show...neke bagove izbacuje...da nemam vremena dovoljno....jbg....neka im ovo bude nauk za drugi put! Ajmo GAMBITEEEEEEEEEEEEE!!! :D

Link to comment
Share on other sites

I sto najveca fora, mi se smorilli bilo 12:1 za nas i kazemo ajde 12:3 half...jbg....ja treba da razmisljam da prikljucim opremu, da se koncentrisem na igru, jos i server da podesavam...ma idi....btw ex_interp 0.1 - pa meni kuci 0.01 sto da dolazim u lan onda kada cekam da pocne da plenta 2 godine...jbg dobri su momci, ali su stvarno ovog puta zakazli! Bice bolje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...