Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Sjebali me 2 igraca po pola kosa Derozan i onaj glupi valanciunas, prvi dao 22 granica 22,5 a ovaj valanciunas 12 granica 12,5 BOZE !

Neverovatno kako nije dosao + Valanc, na poluvremenu je imao 10 poena, cekao sam ga -, nikad me nije vise usralo :)

Koja zavrsnica Milvokija...

Edited by akva viva
Link to comment
Share on other sites

brate novicki 15 poena ako da jos 1 kos padam za 2300 

 

edit:   Novicki <16.5 dao 15 

          Antetokounmpo >14.5 dao 16

         Westbrook <31.5 dao 27

        Leonards >16,5 dao cini mi se 19        11,5kv 200din to je to :) sa poslednjim dinarom na racunu (mozzart)

predjI u drugu kladionicu,mocart ima ocajnu ponudu kosarkasa...

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

evo mojih 6 za veceras,kemba,galovej,kerol,lu viliams,dieng i gortat,svi plus,dejvis iz pelikansa bi takodje trebao doci plus,lin iz lejkersa iako su mu povecali granicu,lavin iz minesote itd,itd,ima jako puno utakmica,samim tim i igraca,bice zanimljivo veceras

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je veceras dan za uzimanje para! :D 

Odigrao sam nesto skroz lupacki sto mi ostalo sitno, a ako se nakanim da odem do kladionice ispraticu te

Arizu mozda dodam, njega cesto u poslednje vreme hvatam jer je granica generalno mala(13.5)

Link to comment
Share on other sites

martin nije ni igrao prosli mech,cela ekipa im maltene ulazi u plus koliko mali broj igraca igraju,dieng,lavin,wigins pa mozda cak i badindzer,svi moguci plusevi veceras :)

 

 

edit> ariza je proslu utakmicu imao 2 poena cini mi se a sutirao je 2 ili 3 puta,pre toga je vezao par utakmica plus

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Nalupao 3 tiketa, 2 po 3 igraca , a treci sistem 7/8 14k max dobitak na 200din, neam sta da postavljam to je to u sustini sto ste i vi igrali a i klasicno lupanje je u pitanju :D

 

 

edit : prosao mi jedan tiket Favors >, Irving >, C.Paul < kvote 1,85 klasika za 200din 1266din....drugi tiket nije igrao wade, Bogdanovic mi dosao <, al me zeznuo Davis dao 24 a meni granica 25,5 overa bila.....
a ovaj sistem B.Bass me prodao dao samo 9 a granica 12,5 ja igrao over,  prosao mi Valanc, Millsap, Favors, Paul, West, Wiggins i cekam jos Cousinsa over 24,5 za taj minimalni dobitak na sistemu cini mi se da je 1500 din .... nije lose bem li ga :) 2 dana 3600dobitak (za sada ;) ) 

 

edit2: Prodo me Cousins za pola poena :( jbt delilo me 5 poena ukupno da mi sve prodje ~16k 

Edited by Geno
Link to comment
Share on other sites

E ja se zeznuo i zakazao isplatu na mozzartu i otiso da dignem kazu tek za 24h mozes doci, i sad nesto razmisljam i da ih ne dizem uopste....a oduzeli su mi to sto sam rezervisao, pa hoce mi se automatski vratiti ? da ne bude da mi progutaju ako ne odem sutra :S 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...