Jump to content

Fliiby clan


darko m

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@fanatic

vidim procitao si sta sam pisao, bravo

PsihoDelija ja ne znam ko je, prvi put je sa mnom u gejmu i vec sam i ja rekao da je decko konj. pauze smo trazili 2 puta koliko ja znam, jedna u pocetku da uradi restart i jednu na kraju da ja odem da pisam, a ne da 'odugvlacimo'. znaci NIJE ISTINA da niko nije bio afk, ja sam otisao do wca i kad sam sedao za komp vidim da odbrojava. znaci nista cekali 2 minuta nego ste uradili unpause CIM JE TO BILO MOGUCE, ali je meni eto bilo dovoljno i tih minut.

zasto bih vam napisao gg ako ste se poneli kao picke? i niko nije rekao 'postavicemo na rur', nego 'banovacemo vas sa rura', sto je naravno bio trol (to je rekao isti lik koji je napisao da sam ja otisao da kenjam, jer, je li, zajebava non stop :D)

ako se igra '4fun', onda nemojte biti jadni, ili ako vec necete da sacekate pauzu nemojte da se lozite kako ste kul i fer plej

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Jedna stvar oko kul i fer play-a. Ajde ok nismo se poneli fer zadnju pauzu. Ispostavili se da je tip bio tu kada smo unpause i\ali to nismo znali ali eto ispali smo tu picke. Ko je igrao malikena. Mi ga navatamo on baci mac pobegne i onda idu fore aaaaaa cao gde ste i taj fazon. To je stvarno kul igrac. A da ne pricam koliko puta smo usrali drvo negde solo covek imao 0 farma celu partiju i rec nismo rekli. Nebitno skroz. Da li moze ovo trolovanje da se prekine..... Jel stvarno ne vidim poentu dalje raspravesto se tice ove teme

Link to comment
Share on other sites

Nisam obratio paznju da je ispisana jos jedna strana, posto mi je otvorio prethodnu, soz. To dovoljno govori koliko smo popularni postali:)))

Moj komentar na skype kad je psihodelija trazio pauzu bila je "Opet ovaj trazi pauzu. Sad odugovlaci kako bismo se svi redom smorili."

Realno, da je bila fora "1 min, pisanje" niko ti ne bi unpause, jer ko bi verovao da posle 3-4 pauze pre toga nisi isao na kenjaru, a u nasem poslednjem pushu (bili smo vam ispred baze) trazite pauzu?

Nije cak ni istina da smo odmah unpause, ali je istina da nismo hteli da cekamo vise(Belgarath je naveo razloge). Mogli ste opet da trazite pauzu, ali niste (?!). Svakako se nismo mnogome nadali u tom poslednjem pushu.

Meni nije bitno da li cu ja ispasti kul i fer u tvojim ocima, ali ti si nas vec etiketirao posle jedne partije - tvoja stvar. I ja sam tebe etiketirao kao trollera, ali i kao dobrog igraca, pa sam iz tog razloga napisao GG (iako su mi trolleri i flameri gori od leavera).

Ovde se uvek mozete javiti da opikamo koju i fer plej nece izostajati (izmedju ostalog tu je Silencioo da potvrdi). Ovim samo odbijate ljude koji citaju thread od igranja sa nama.

Hvala u svakom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

nismo opet trazili jer sam se srecom vratio...da se nisam vratio i da ste nas prebili taj fajt i pobedili, je l' biste i onda napisali GG?

etiketirao sam jer sam video sta sam video, ako se to u buducnosti promeni, dobicete novu etiketu

ali ja u partiji nisam trolovao nista? bar se ne secam :c

"Ovim samo odbijate ljude koji citaju thread od igranja sa nama." pa ono, nije kao da nesto lazemo :c

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Vi ste bili super mi smo ispali cigani eto ok si to zeleo da cujes. Niko od vas nije trolovao...... Ma daj molim te nismo ni poceli partiju (u toku biranja heroja), a vi ste poceli trol tipa au vi ste onaj opak klan flibi i te fore. Cudi me kako niste nesto srali na racun hrvata, ali verovatno niste videli zastavu. Kada god maliken pobegne odmah ide neki komentar. Na svakih 10 min pauza a eto ispostavilo se da je samo prva bila potrebna da bi se res kompa. Pogotovo mi vama ispred baze a ono pauza. I da ne nabrajam dalje

Link to comment
Share on other sites

-nisam rekao da niko od nas nije trolovao (cak sam rekao da imamo jednog sto se stalno sprda), vec sam odgovarao u svoje ime jer je lik MENI rekao da sam JA trolovao u partiji, cega se ne secam.

-videli smo hrvata, ali nismo cigani da prozivamo za to ^_^

-'na svakih 10 minuta pauza' - ae pali. bila je pauza ODMA U STARTU (ni kripovi se nisu sreli mislim) da lik restartuje komp. bila je ta druga (koja se ja ne secam, ali ti kazes da je bila) i bila je pauza NA KRAJU kad sam isao da pisam. tako da nigga plz

Da se nisi vratio mogli biste da trazite novu pauzu. To je jedina cinjenica kojom sav tvoj troll pada u vodu;)

kakva je ovo glupost? da li to sto smo mi mogli da trazimo novu pauzu (a ako je bila ta druga pauza koje se ja ne secam onda ne bismo mogli jer postoje ukupno 3) ikako opravdava to sto ste vi otpauzirali? naravno da ne lol. + bi proslo 10 sekundi a za to vreme ste mogli da ubijete dvojicu realno (chr je mogao, ostali tesko)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

NIsu mogli da traze jos jednu pauzu posto su 3 iskoristili. Sve ok pejo vi niste trolovali to je samo zezanje jel tako. Cudno da se ne secas pola stvari koje ste vi radili a sve sto smo mi uradili tacnije samo jedan unapuse to je strasna stvar. Ali pored svega mogao si da dodjes lepo ovde i da kazes slucajno sinuoc igrali ja 3 drugara i neki random mm i naisli na klan flibi. Sve je bilo ok sve dok pred nisu unpause game. Mislim da to nije uredu i konkretno i moje misljenje je da se sa ovim klanom ne igra cw ili bilo sta. A ne ti dodjes ovde i pises flibi cigani. Ko tebi daje za pravo da vredjas ovde bilo koga. Da li sam ja ili bilo ko ko je igrao juce rekao tebi neku ruznu rec ili uvredu. Mislim da nije.

Edited by Belgarath
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...