Jump to content

IEM5 European Championship Finals


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kuler govnar, sramota bi me bilo da sam pobedio onako. Finale nisam ni gledao zbog toga.

Strenx moralni pobednik. Decko je na ovom turniru IZLOMIO sve, od aveka, preko sajfera i zasta onaj t4 nikako nije bilo fer da se ponovi onako, Strenx ga je imao 5:2 valjda pre laga... te u mojim ocima je pobedio i kulera !

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa kakve to veze ima? zatrazio je pauzu s razlogom, nije sigurno pauzirao zato sto mu se htelo da zajebe aveka. Osim toga, u toj poziciji, znajuci da mu je avek iza ledja, svaki igrac bi n t9 krenuo automatski ka teleportu, tako da ga je verovatno i slucajno telefragovao.

I nije kao da je avek imao 200 200, imao je 46 helta.

- elem, ono sto me nervira u mecu sa kulerom je sledeca situacija

- Strenx ima kontrolu i 5:1 rezultat

- Malo kasnije Kuler ga ubija i smanjuje na 5:2

- Strenx vraca kontrolu, obojica izlaze na megu i tu krecu lagovi.

- Zbog lagova Strenx ispusta valja megu, kuler je uzima, i dok se shibaju strenx kuca "lags..." "pause"... nastavlja da se bori.. kuler ne jebe 5 posto .. sve dok ga nije skinuo na 7 hp strenx.

- Posle toga Kuler kuca "lags"

- Nastavlja se igra, kuler ga ubija nekoliko puta i povede 6:5 i na kraju i on ukuca "pause".

- Admin pauzira.

Sad.. ono sto ovde toliko ocigledno smrdi, nije to sto izgleda kao da je admin samo cekao da kuler povede, posto verovatno nije. Kapiram da je bio negde AFK i da nije ni mogao da reaguje sporije. ALI... sta da se desilo da je admin stigao da pauzira 5 sekundi pre kraja mecha? Ono fazon... reshenje bi bilo da izigraju poslednjih 5 sekundi ? Daj molim te. Da je bio za kompjuterom, pauzirao bi istog trenutka kad bi se strenx pobunio i to pri rezultatu 5:2 ili mozda 5:3.

- Bolje resenje bi bilo jedno od ova dva:

1) Resetuje celu mapu i igraju iz pocetka.

2) Pogledaju demo i tacno vreme i izigraju poslednja 2,3 minuta pre nego sto su lagovi krenuli.

ovako.. bilo je prosto ciganisanje, i svaka cast strenxu kako mu se ispishao u facu sa rejlom i shtkom i duplo manje helta dok ovaj ima sva oruzija.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...