Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav Srbijo.

Sneg nas ovaj put nije iznenadio, ali i pored punog kapaciteta vozila na ulicama ne stižemo da očistimo sve saobraćajnice na vreme zato sto sneg pada jakim intenzitetom.

Imamo sreće zato što je sutra nedelja, neradan dan, u suprotnom bi nas čekao kolaps u saobraćaju.

Ovo vam javljam iz Komandnog centra via HTC Desire!

Oprezno vozite i brzinu prilagodite uslovima vožnje, koji su katastrofalni.

Pozdrav do sledećeg javljanja.

Link to comment
Share on other sites

Veceras je ceo grad jedno veliko klizalizte, pogotovo ako idete kolima =)

A nase putare OPET iznenadio sneg.. u Januaru ^^

Ovaj iznad laze!!

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Srbijo.

Sneg nas ovaj put nije iznenadio, ali i pored punog kapaciteta vozila na ulicama ne stižemo da očistimo sve saobraćajnice na vreme zato sto sneg pada jakim intenzitetom.

Imamo sreće zato što je sutra nedelja, neradan dan, u suprotnom bi nas čekao kolaps u saobraćaju.

Ovo vam javljam iz Komandnog centra via HTC Desire!

Oprezno vozite i brzinu prilagodite uslovima vožnje, koji su katastrofalni.

Pozdrav do sledećeg javljanja.

Ha, videh ti kolegu, kada sam 15ak minuta pokusavao da izadjem uz uzbrdicu, muke prevelike :(

Link to comment
Share on other sites

Gledao Montevideo, moja ocena 5/10. Bjelogrlicu svaka cast za produkciju, para i para se puklo na ovome. Svidelo mi se to sto se dala sansa klincima da igraju glavne uloge, dok su iskusni i iskaljeni glumci lepo to zacinili sa strane, ne dozvoljavajuci da se glumacki sve raspadne.

Vracam se kuci posle bioskopa, setam sam, pada sneg, ulicne svetiljke u mojoj ulici sijaju taman toliko da ne bude potpuni mrak, na kaput i kosu mi se talozi sneg kao u ruskim filmovima, a nigde zive duse, sve je mirno i tiho. Predivan celokupan prizor, u momentu me je preplavila neka romantika, i bas sam pozeleo da sam u tom trenutku zaljubljen. Takodje, mislim da bi bila odlicna scena za film! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vracam se kuci posle bioskopa, setam sam, pada sneg, ulicne svetiljke u mojoj ulici sijaju taman toliko da ne bude potpuni mrak, na kaput i kosu mi se talozi sneg kao u ruskim filmovima, a nigde zive duse, sve je mirno i tiho. Predivan celokupan prizor

taj fazon, samo 4 sata kasnije

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...