Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja se eto stvarno izvinjavam sto sam podstaknuo ovakvu temu za razgovor. Ali jebiga opet, jednostavno se dogodilo. U tom momentu bas i nisam imao na umu da je trenutno slava. Neke jednostavno boli muski polni organ sta se dogodilo, neki jednostavno ne veruju da se to dogodilo, a oni koji veruju verovatno misle da sam totalni idiot. U svakom slucaju, kriv sam, snosim posledice i gotovo.

brate

nemoj tako da pricas

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Domaćin je organizovanjem žurkice na svojoj slavi dovoljan uslov da gosti koji su se ponašali u skladu sa tim ne osećaju loše.

Ovde nisam uključio glavne domaćine, njegove roditelje, zato što bi onda zakomplikovali priču mnogo, i verovatno otišli u split za novu temu. Isto važi i za definisanje šta slava predstavlja i kako je ispoštovati.

Pošto niko nikoga nije ugrozio, osim ako lawl_ nije silovao, uz Doolia sam ovu, i gratz pryda_h8.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne nego je otisao u apologetski majndset umesto da stoji danas ceo dan go pred ogledalom:)

а да се одупро похоти, могао је цео дан да проведе у духовном блаженству.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne kažem ja da si idiot, nego je trebalo prvo da ih ishejtuješ što su retardi koji prave klasičnu žurku na dan slave koju inače slave, a onda kad si video da to u stvari veze nema sa slavom niti su oni vernici, da prcaš (ko što i jesi).

ALi onda ne bi prcao vec bi otisao gajbi forewer testosterone :(

Ja bih na njegovom mestu dok prcam, na kvarno pojao sebi u bradu neke bezobrazne pesmice

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

koji kikindski pederi demoni i licimuri (licimuri najvise) smaraju draleta za veru i crkvu, a ovde su "ne sme se prcati na slavi" gresnici.

pritom, kako sam skontao lika, nije bila prava slava vec su klinci organizovali zurku (roditelji su verovatno iz malog mokrog), njima nista nije sveto.

Link to comment
Share on other sites

dulio je u pravu. bravo, lawl! nema ništa loše u tome da se prca na mrsnoj slavi, a nametnut stid zbog sopstvene seksualnosti (zbog kojeg bi, jelte, trebalo preskočiti taj "prljav" čin u svečanim prilikama) je samo još jedan instrument opresije. je l tako, kori?

Ma kurac, još bi ga više htele jer je prek i tvrd!

hows that workin out for you so far

Link to comment
Share on other sites

koji kikindski pederi demoni i licimuri (licimuri najvise) smaraju draleta za veru i crkvu, a ovde su "ne sme se prcati na slavi" gresnici.

pritom, kako sam skontao lika, nije bila prava slava vec su klinci organizovali zurku (roditelji su verovatno iz malog mokrog), njima nista nije sveto.

o/

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

ja sam uz dulija ovde.Kakve ima veze koji je dan,slava je inache poznata kao prava religijska svetkovina u Srbiji!Izgovor za sve da se najedu i napiju,retki su izuzeci...

gz lawl!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a nametnut stid zbog sopstvene seksualnosti (zbog kojeg bi, jelte, trebalo preskočiti taj "prljav" čin u svečanim prilikama) je samo još jedan instrument opresije. je l tako, kori?

nisam kori, ali tako je:)

dok su kurac i picka 'ona stvar', jebanje tabu i 'nedolicno', imacemo svakakve lol tripove. pocev od seksualno neobrazovanih klinaca, a i odraslih, pa sve do 'lol kupao si dete po bezobraznim delovima, lol prijavio sam te'.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja bih rekao da se slazem sa duliom :) ali znam da ce to onda automatski znaciti da dulio nije u pravu :D jer tako pejo :D:D

Хоћеш ли икада научити, мали весељаче? :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...