Jump to content

SELO CREW LAN TURNIR 23. JANUAR


Shomi MM

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cisto me zanima zasto igraju ekipe tj igraci koji nemaju ruke neka deca koje pizde materine a ne igraju neke normalne ekipe? koji su ti KOH,GP i ostatak tih novokomponovanih ekipa? erceg

Pokazace ti KOH sutra ko je ;) I kako mozes da nazoves novokomponovanih ekipa ? igraci koha su svi 94.95,97,ali su bili na wcg 2009,wcg 2010 ,i jos na nekim sitnim turnirima po beogradu,dobijamo pozivnice za svaki tur,a to sto si ti neobavesten to je tvoj problem. STW

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo koh su klinci to stoji samo me zanima ko im je poslao POZIVNICU? i da ne moras da izigravas ninju preko neta hvala. a sad da odgovorim i djapetu meni je trebao da bude sacuvan slot odavno posto sam znao za tur jos pre dva meseca kad mi je shomi rekao da ce biti nego je covek ostavio meni slot na ime iNation sa tim da nije znao da ne igramo kassad i ja zajedno,tako da je bio dogovor da mi ostavi i ispalo je ovako kako je ispalo i treba da bude u interesu da bude sto jaci tur sa sto jacim ekipama a ne da od turnira naprave vrtic. erceg

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo koh su klinci to stoji samo me zanima ko im je poslao POZIVNICU? i da ne moras da izigravas ninju preko neta hvala. a sad da odgovorim i djapetu meni je trebao da bude sacuvan slot odavno posto sam znao za tur jos pre dva meseca kad mi je shomi rekao da ce biti nego je covek ostavio meni slot na ime iNation sa tim da nije znao da ne igramo kassad i ja zajedno,tako da je bio dogovor da mi ostavi i ispalo je ovako kako je ispalo i treba da bude u interesu da bude sto jaci tur sa sto jacim ekipama a ne da od turnira naprave vrtic. erceg

Nisam izigravao nindzu,samo ti lepo kazem,videces sutra da nismo slabi ,to je to :)

Edited by mbl
Link to comment
Share on other sites

E jebi ga brate, za taj vas dogovor nisam znao, i sranje je ako je tako kako si ti rekao da je. :) A i te "novokompanovane" ekipe moraju negde prvi put da se pojave, mada verujem da su u tim ekipama ljudi koji igraju odavno cs, samo sa mix ekipom, pa su lupili ime ekipe cisto da igraju.

Link to comment
Share on other sites

Nisam izigravao nindzu,samo ti lepo kazem,videces sutra da nismo slabi ,to je to :)

u jbt igrao si wcg 2009 i 2010 si pro sad? Erceg igra svaki tur od tipa 2007 (mozda i ranije nzm tacno) i ide na svaki lan tur (malte ne) i ti sad kazes kako ti je ekipa poznata i da imas slot jer je isla na dva wcg,i pitanje da li je prosla prve grupe uopste? :fp:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...