Jump to content

Kupujemo SVE dobre account-ove! Najbolje placamo u regionu!


Bestwowaccounts.com

Recommended Posts

Pozdrav Andrej,

S obzirom da si nas addovao na skype pre par dana ocekivali smo da ces nas kontaktirati putem istog i iz tog razloga smo ispustili iz vida tvoj mail. Naravno da te ne ignorisemo niti ikoga od zaintresovanih, jednostavno je doslo do nesporazuma.

Sto se tice PM-a, nazalost nismo primili nijednu poruku od tebe.

U svakom slucaju kontaktiracemo te danas u toku dana kako bi se dogovorili oko svega.

A ja sam vas add pre 10 dana na msn i na skype i nigde vas ni na mapi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prodao sam legendary priesta preko Duleta, pohvale za coveka. Efikasan, zna svoj posao i placa dobro. Prepoprucujem bestwowaccounts svim igracima koji razmisljaju o prodaji, a narocito onima koji imaju jake likove na kojima su dugo igrali, koje bi zeleli da prodaju ali se ne odlucuju lako na prodaju jer je veliki rizik u pitanju. Filip, BG.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Evo i ja da se javim i da kazem da je mene taj covek zajebao za acc, kupio sam acc od njega posle par meseci acc je hackovan tj stari vlasnik ga je vratio i od tada mi se na broj od bestwowaccounts niko ne javlja.

Pozdrav ,

Koliko sam razumeo ti zelis da kazes da smo ti mi prodali account i da je kasnije povracen od strane originalnog vlasnika? - potpuna neistina!

Od 2009 NI JEDAN account nismo prodali na srpskom trzistu , tako da stvarno ne znam o cemu pricas? - Pojasni situaciju ako nije problem

Postovani bestowowaccounts.com da li mozete da me addujete/prihvatite na skype-u : Nile-_-zxc.

Hvala

Pozdrav Nile, verovatno nas nisi addovao na validan Skype, validan skype za domace trziste je Bestwowaccounts.rs

Link to comment
Share on other sites

.

Da se ispravim za prethodni post, juce sam se cuo sa duletom i resili smo stvar, problem je bio u "kinezima" a ne u bestwowaccounts :D moja greska tako da zanemarite prethodni post.

I da se lepo izvines ljudima nakon ovakvih optuzbi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ovako hocu da prodam shamana na stormscale horde

-account traje do 2013/ 29 januara

-ima clearovan DS i 2/8 hc

-ima 10800 ach

-ima preko 40titula .. neke od boljih ( light of down, destroyers end, battlemaster, general itd)

-full pvp resto gear 403ilvl

-full pve elemental gear sa 410ilvl wep hc

-ima preko 100mountova

-u areni ima 2k exp u 3v3

-u rated bg ima general na 2.2k .. trenutno ima 2050 ratinga

-ima svih sest profesija max , fishing(525) , cooking(525), first aid( 525), arechology(525) , jewelcrafting( 525) i alchemy(525)

evo vam link http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Dwarax/simple

add na skype milic.anicic2

Edited by milicexe
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kupujemo SVE dobre account-ove! Najbolje placamo u regionu!

Najbolje karaktere placamo i do 2000€!!!

Poznato vam je da se bavimo kupovinom account-ova jos od 2007 godine pod nazivom www.donduleone.com. Pocetkom prosle godine smo promenili naziv u www.bestwowaccounts.com, oba domain-a su u funkciji.

Za to vreme smo stekli puno poverenje medju igracima sirom Srbije i Evrope sa 700+ kupljenih i prodatih account-ova sa 100% pozitivnom reputacijom.

Verovatno vam je poznato da kupujemo SVE dobro opremljene karaktere a posebno one najbolje, koje placamo najbolje u regionu, cak i do 2000evra!

Trenutno kupujemo sledece:

• SVE Legendary legendary staff karaktere,

• SVE karaktere preko 403 ilvl ( PvE Opremom ) i Full Cataclysmic ( PvP opremom )

• SVE karaktere sa retkim titulama ukljucujuci i realm first titule.

• SVE karaktere sa preko 7000 Achievement Poena

• SVE "Legendary" Karaktere , preferiramo Daggere, Dragowrath & Shadowmourne axe & Val'anyr mace & Scarab Lord & Phoenix & Gladiator & Dual Glaive & Rank1i mnoge druge.

Ukoliko ste zainteresovani da prodate Vas account ili samo karaktera, u kratkom vremenskom periodu i bez ikakvog rizika, kontaktirajte nas na novoj adresi Email/MSN ( prodaja@bestwowaccounts.com ) ili na telefon: 064/358-74-85.

Placanje vrsimo preko Poste (PostNet metodom) ili direktno uplatom na Vas tekuci racun u banci.

Vas account ili karaktera nam mozete prodati na jedan od sledecih nacina:

1. Ukoliko Vas account ispunjava navedene uslove bice postavljen na website i u trenutku kada nas kontaktira zainteresovani kupac , novac ce biti u vasim rukama u roku od 24h.

2. Ukoliko zelite da budete isplaceni istog dana , mozete nas slobodno kontaktirati kako bi postigli najpovoljnije resenje.

KONTAKT:

E-mail: prodaja@bestwowaccounts.com

MSN: prodaja@bestwowaccounts.com

Skype: Bestwowaccounts.RS

Kontakt telefon: 064/358-74-85.

Evo i ja da dodam par stvari.Prvo sto odgovorite jednom u 10 dana na skype.Na telefon se ne javljate.Drugo sto mi se nekidan javio na skype lik koji nema pojma o wow-u.Ne zna ni kako se nadolazeca expanzija zove.Nije uopste proverio sta na acc-u ima od mountova i naveo je samo Ashes of Al'ar.Reins of the Spectral Tiger i Sulfuras, Hand of Ragnaros nije ni video,i zakljucio je da bi moj acc mogao da se proda za najvise 200 evra.Ozbiljnost i poznavanje wow-a zaposlenih je "odlicna"Nadjite odgovorne ljude koji se javljaju na skype,na telefon i koji poznaju wow i tek onda cete da dobijete pohvalu od mene.Dosadasnje iskustvo je 0.Hvala dovidjenja....

U slucaju da neko hoce da trolluje moj post ili da se smeje zbog cene acc-a,dragi moji ja svoj trud cenim i ne pada mi na pamet da prodajem acc za 50-60 evra kao sto to 80% srbije radi.Samo spectral kosta 300 evra kada se kupuje tako da dovidjenja.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Izvinjavam se zbog komplikacija koje su nastale iz razloga sto sam dao 3 slobodna dana zaposlenom licu zbog obaveza na fakultetu.

Proverio sam sa osobom koju sam zaposlio da radi domace trziste da li je istina ovo sto spominje Zikica_Pavic u poruci i nakon provere history chat-a ispostavilo se da u mnogome nije u pravu.

1. Nije istina da je cekao 10 dana na odgovor jer je pitanje poslao 12-og a odgovor dobio 13-og maja sto se vidi iz nevedenog history chat-a.

2. Warrior nema uopste PvE gear niti PvE progress ni minimalan, s druge strane ima dobar pvp gear , problem je u tome sto pvp gear uopste ne utice na dodatnu vrednost iz razloga sto se full pvp gear podrazumeva jer ga svi imaju, bukvalno.

3. Jedini Bonus faktor koji warrior ima je Ashes of Alar, zbog kojeg je warrior i bio procenjen na 200-300e u zavisnosti od naknadnog progresa do trenutka prodaje , da naveden warrior nema ashes ne bi vredeo ni 100e. Npr, warrior #992 sa website-a koji ima Invincible, Mimirons Head, Amani war bear, 40+ feats of strength se prodaje za 399eur a nadam se da se slazes da je bolji od tvog warrior bar x3 .

4. Sto se tice spectral tiger, ta prica da se prodaje za 300e je izbledela jos pre par godina, spectral se kupuje za gold u vecini slucajeva ( do 200k ) tako da on ne moze da poveca vrednost accounta za + 300e , spectral tiger VISE vredi kao ne iskoriscen item tj kada se prodaje zasebno nego kada ga neko zalepi na charactera i misli da je povaceo vrednost za +300e, jer ako tako gledate stvari onda bi npr mage #988 sa naseg website-a trebalo da vredi 10.000eur jer ima sve mountove i sve titule i sve realm first titule, a kupljen je za manje od 700e.

5. Sto se tice Sulfuras, Hand of Ragnaros, to je apsolutno zanemarljiva stvar koja uopste ne dodaje nikakvu vrednost iz opste poznatih razloga tako da nije ni vredan spomena.

6. Sto se tice prozivke da lice koje sam zaposlio nije znalo da kaze kako se zove expanzija to nije tacno, lice je samo napravilo typing gresku tako sto je napisao Pandoria umesto Pandaria.

7. Zamolio bih sve likove koji zele da prodaju account da prethodno provere stanje cena na trzistu kako bi se uverili da mi nudimo najbolje cene na trzistu i iz istog razloga imamo najbolje accountove na trzistu. Nazalost u Srbiji jos uvek vlada uverenje da account-ovi vrede kao nekad sto su vredeli 2009-2010 god , od tada do sada stanje se apsolutno preokrenulo. Osobe koje nemaju mogucnost da provere stanje cena na trzistu neka se slobodno obrate meni i poslacu im linkove foruma i website-ova kako bi se i sami uverili i trenutne cene.

8. Sto se tice prozivke da je poznavanje WoW-a "Odlicno" u negativnom smislu zbog toga sto tvoj account nije procenjen onako kako si ocekivao ne znaci da zaposleno lice ne razume o cemu prica, i to dobro razume trenutno stanje cena na trzistu , tako da bi ti licno trebao malo da proveris cene na trzistu kako bi utvrdio da cena od 200-300e koja ti je ponudjena je i vise nego dobra cena za tvog warrior-a , a i sam si bio trazio 300e sto se vidi u chatu.

9. Potpuno razumem da svako ceni svoj trud i ulozeno vreme, problem jeste u tome sto vecina u Srbiji misli da account vredi vise ako se na njemu duze vremena igra, poenta jeste da se account vrednuje na osnovu dostignuca postignutih ulozenim vremenom a ne vrednuje se samo na osnovu kolicine vremena koja je investirana u account bez ikakvih dostignuca.

Edited by Bestwowaccounts.com
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Izvinjavam se zbog komplikacija koje su nastale iz razloga sto sam dao 3 slobodna dana zaposlenom licu zbog obaveza na fakultetu.

Proverio sam sa osobom koju sam zaposlio da radi domace trziste da li je istina ovo sto spominje Zikica_Pavic u poruci i nakon provere history chat-a ispostavilo se da u mnogome nije u pravu.

1. Nije istina da je cekao 10 dana na odgovor jer je pitanje poslao 12-og a odgovor dobio 13-og maja sto se vidi iz nevedenog history chat-a.

2. Warrior nema uopste PvE gear niti PvE progress ni minimalan, s druge strane ima dobar pvp gear , problem je u tome sto pvp gear uopste ne utice na dodatnu vrednost iz razloga sto se full pvp gear podrazumeva jer ga svi imaju, bukvalno.

3. Jedini Bonus faktor koji warrior ima je Ashes of Alar, zbog kojeg je warrior i bio procenjen na 200-300e u zavisnosti od naknadnog progresa do trenutka prodaje , da naveden warrior nema ashes ne bi vredeo ni 100e. Npr, warrior #992 sa website-a koji ima Invincible, Mimirons Head, Amani war bear, 40+ feats of strength se prodaje za 399eur a nadam se da se slazes da je bolji od tvog warrior bar x3 .

4. Sto se tice spectral tiger, ta prica da se prodaje za 300e je izbledela jos pre par godina, spectral se kupuje za gold u vecini slucajeva ( do 200k ) tako da on ne moze da poveca vrednost accounta za + 300e , spectral tiger VISE vredi kao ne iskoriscen item tj kada se prodaje zasebno nego kada ga neko zalepi na charactera i misli da je povaceo vrednost za +300e, jer ako tako gledate stvari onda bi npr mage #988 sa naseg website-a trebalo da vredi 10.000eur jer ima sve mountove i sve titule i sve realm first titule, a kupljen je za manje od 700e.

5. Sto se tice Sulfuras, Hand of Ragnaros, to je apsolutno zanemarljiva stvar koja uopste ne dodaje nikakvu vrednost iz opste poznatih razloga tako da nije ni vredan spomena.

6. Sto se tice prozivke da lice koje sam zaposlio nije znalo da kaze kako se zove expanzija to nije tacno, lice je samo napravilo typing gresku tako sto je napisao Pandoria umesto Pandaria.

7. Zamolio bih sve likove koji zele da prodaju account da prethodno provere stanje cena na trzistu kako bi se uverili da mi nudimo najbolje cene na trzistu i iz istog razloga imamo najbolje accountove na trzistu. Nazalost u Srbiji jos uvek vlada uverenje da account-ovi vrede kao nekad sto su vredeli 2009-2010 god , od tada do sada stanje se apsolutno preokrenulo. Osobe koje nemaju mogucnost da provere stanje cena na trzistu neka se slobodno obrate meni i poslacu im linkove foruma i website-ova kako bi se i sami uverili i trenutne cene.

8. Sto se tice prozivke da je poznavanje WoW-a "Odlicno" u negativnom smislu zbog toga sto tvoj account nije procenjen onako kako si ocekivao ne znaci da zaposleno lice ne razume o cemu prica, i to dobro razume trenutno stanje cena na trzistu , tako da bi ti licno trebao malo da proveris cene na trzistu kako bi utvrdio da cena od 200-300e koja ti je ponudjena je i vise nego dobra cena za tvog warrior-a , a i sam si bio trazio 300e sto se vidi u chatu.

9. Potpuno razumem da svako ceni svoj trud i ulozeno vreme, problem jeste u tome sto vecina u Srbiji misli da account vredi vise ako se na njemu duze vremena igra, poenta jeste da se account vrednuje na osnovu dostignuca postignutih ulozenim vremenom a ne vrednuje se samo na osnovu kolicine vremena koja je investirana u account bez ikakvih dostignuca.

Sta je sa pitanjima koja sam pre postavljao a na koja nisam odgovor dobijao uopste.

Ako ti 10 k golda kosta 4 evra kada kupujes preko sajtova koliko kosta onda 500 k i 700 k ?Btw expanzija je jos malo pa gotova,dok mountovi,legendary item ach,i titule ostaju(sto se najvise ceni).Da je pocetak expanzije razumeo bih da se zahteva dobar gear i da je toliko bitan.Ta prica da se mag prodao za samo 700 evra,to je on dobio 700 evra a vi koliko se zapravo para uzelo to je druga prica.Nego to je vas posao i ne zanima me.

Mog shamana kada sam prodavao rekao si mi da farmam battlemaster titulu.Uzeo sam je javio ti i odgovor od je bio fali ti i pve gear a pre toga si mi samo rekao nafarmaj battlemastera jer se trazi.To je ta ozbiljnost o kojoj pricam.Jedno kazete drugo radite.

A te price da spectral ne kosta vise kao nekada i da je jeftin to najbolje znamo mi koji smo proveli 5-6 godina u wow-u.Spectral je kostao 300 k golda na silvanasu u LK expanziji jer je onda i 10 k golda bilo ogromno.Boostovi u arenama su se placali po 2-3 k golda za 2200,60 dana gc's kostale po 3 k golda.Zato je tada 10 k golda kostalo 30 evra i tako dalje...Od izlaska kataklizme spectral se na Stormscale-u nije mogao naci za manje od 700 k golda.

Edited by Zikica_Pavic
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evoga decki mi prodali warriora stvarno moze im se vjerovat znaju obavit svoj posao bio mi je sjeban secret question od hacka i sredili su to jednostavno imam samo rijeci pohvale mozete se oslonit na njim +1 rep od mene KEEP YOUR GOOD WORK BESTWOWACCOUNTS velik pozdrav !

Edited by Nrenai
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...