Jump to content

Haxball


Recommended Posts

aj nemojte se tripujete sa passwordom, stavljajte klanrur i to je to, treba da pogadjam jel rur2, rur ili nesto petnaesto...

ja sam napravio rur/klanrur trenutno, upadajte, ne znam kolko cu da drzim browser

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

MiksaNS prv! :D

Igra objasnjava:)

El neko zainteresovan za liguil kup? Se prijave ekipe 2 na 2 il 3 na 3, ono 3 poena, gol u gostima i slicno?

ja sam zainteresovan, za sada znamo da average ima odlican server, tj izdrzava 4v4 i cak mislim 5v5 bez laga. ali ne vredi jedna tekma jer je prekratko, moglo bi recimo best of five da bude. ili mozda best of six, da imamo i tri i jedan i nula bodova.

Bas ste prodali veceras.... :)

eno mene i vlade u ruru blejimo, nadji jos jednog ili jos bolje, jos trojicu lol:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam zainteresovan, za sada znamo da average ima odlican server, tj izdrzava 4v4 i cak mislim 5v5 bez laga. ali ne vredi jedna tekma jer je prekratko, moglo bi recimo best of five da bude. ili mozda best of six, da imamo i tri i jedan i nula bodova.

eno mene i vlade u ruru blejimo, nadji jos jednog ili jos bolje, jos trojicu lol:)

ne mogu da udjem, kucam klanrur lozinku

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

onda si ti jedan od onih koji ne mogu da udju:(

jebiga, pola ljudi ne moze da udje, sad su bili vlada i blabal i fino im je islo. najbolji host ima average, najavljivacu kad on bude hostovo

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Videcu ja sa posla sutra da napravim sobu, pa da pegla ko god hoce... Imamo dobar net :D

A ovo za turnir je prava stvar, mogli bi da se org. Predlazem da bude 3v3, nekako je najbolje.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...