Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesi li uzeo one pare od Palme za novu godinu (cini mi se 4 soma) ?

Danas zvali iz opstine i rekli da se te pare sutra primaju licno od cika palme na nekoj svecanosti, puca mi kurac da idem da se slikam sa palom za 4 soma.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa poenta i jeste u pokupljivanju, ne u tih 4 soma :D

Jer pokupljivanje se sastoji od nepotrebnog odlaska u Jagodinu na jedan dan(u startu 1000 din trosak), da bi otisao tamo i rukovao se sa palmom dok daje novce, jer palma sve to voli teatralno i za medije da radi.

Ja sam mislio da, pošto im mi dostavimo podatke oni nam to uplate na neke račune, ali sam zaboravio koliko je attention whore Palmica.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa poenta i jeste u pokupljivanju, ne u tih 4 soma :D

Jer pokupljivanje se sastoji od nepotrebnog odlaska u Jagodinu na jedan dan(u startu 1000 din trosak), da bi otisao tamo i rukovao se sa palmom dok daje novce, jer palma sve to voli teatralno i za medije da radi.

Ja sam mislio da, pošto im mi dostavimo podatke oni nam to uplate na neke račune, ali sam zaboravio koliko je attention whore Palmica.

Jel mora da stavi trollface da bi skapirao da je sarkazam u pitanju? :D

Link to comment
Share on other sites

@ savke

skapiraj to kao neki posao jebo te, puknes soma, uzmes 4-dobar si 3

za to treba da se vozis u basu, izblejis tamo loma, rukujes se + ces da zablejkas sa rodnom grudom !

sem ako nisi burzujcina, pa te boli kara za 3 soma :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...