Jump to content

Recommended Posts

Ovaj leenock ima da osvoji gsl 3, nenormalan je :D

Da, ima nenormalnu glavu! [:D] Dobro, moram da priznam da ima i dobar osecaj za igru... [:p]

edit: Jbt svidja mi se kako igra ovaj MC kao toss...

Otresao ovog OdinMvP-a

[:)] Odbranio se i od banshee-ja i ostavio jedinice na ulazu. Sve pokrio!

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sad sam se prikljucio i video kraj ove partije odin vs mc

zar nije odin teran a mc toss?

evo ga sad debeli July, let's see :)

edit:

game1. dobro je ovaj harasovao sa dtom ali mislim da je generalno problem sto nema dovoljno resursa izvuce dt i kolosuse bez kojih nema teorije da dobije - iz samo jednog expa. July ga je steamrollovao samo tako

game2. pitam li se da se pojavio za 4-5 finixa, napravio cap supply july-u i nastavio da pumpa zemlju da li bi bolje prosao? nego 4 voida nekako za dzabe, ubio queenove i 4-5 zerglinga i to je to.

mozda sam nasao bolji kvalitet stream dok sam gledao neke matchupove. Radi samo za vreme mecheva, ali je sigurno cistija slika.

overite:

http://www.youplayoff.com/matchup/7550

i pregledniji bracket.

http://www.youplayoff.com/playoff/291/(2010+GSL)+Sony+Ericsson+STARCRAFT+II+Open+Season+3

Edited by Knocknock
Link to comment
Share on other sites

Igra danas! :)

Danas ima super match-upovi

Upravo gledam Jinro-a vs Drug-a :)

(T)LiquidJinro vs NEXDrug(Z)

(Z)FOXMoon vs ButterflyEffect(T) - Moon aka najbolji wc3 igrac ikada, najkreativniji i stajaznam. stvarno je lud - bas me zanima da vidim kako igra sc2

(Z)EGIdrA vs NEXChoa(P) - ovo je opasan machup - zao mi je sto su se sastali ovako rano

@ 19:00 Nov 25, 2010 (Thu.)

(T)IMmvp vs BanBans(P)

(Z)AnNyeongPrime vs choyafOu(P)

(T)Destination vs CheckPrime(Z) - ako je ovo Check koji je igrao wc3, opet pro igras koji je bio uspesan

(T)SlayerSBoxeR vs NEXON(T) - THE ULTIMATE MATCHUP :) svi ocemo da vidimo boxera - barem ja ocu! :)

edit:

Zakacio sam se tek na kraju za Jinro matchup, JAKO mi je drago sto je prosao! :) i on i Ret, za Idru me boli paja!

blejim na ircu - quakenet - #sc2gsl

ako neko zna neki koji je official ili je pun - guknite

iritiraju me gomila amera na ovom chatu na livestreamu, mnogo spamuju.

dodzite da se druzimo dok gledamo! [:X]

Edited by Knocknock
Link to comment
Share on other sites

Shmrc :( izgleda da Moon bolje da nastavi sa wc3om. Barem sto se tice game1-a

iako je dobio g2, ne znam, cini mi se da moon iako ima do jaja micro i stajaznam, pravi male greskice tu i tamo - verovatno nedostatak iskustva u sc2

Edited by Knocknock
Link to comment
Share on other sites

Pa dobio je. Ali je Idra oprao.

Stvarno je dobar ovaj Idra. Navijam za njega! [:)]

edit: Cheka chekaj. Kad su po nashem vremenu ovi drugi mechevi??Mi smo 8 sati iza njih. Ali nisam video shta pishe kad igraju. 19h? Boxera necu da propustim! [:)]

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Ne mozete sad da gledate moona i pricate o njegovom skillu. On jos uvek igra paralelno i wc3 i sc2 a svako ko je to probao zna da je uzasno. Tako da je nerealno da je upao u GSL i jos prosao dalje. Dva totalno druga tipa igrice. Kad prestane wc3 i definitivno predje na sc2 ne mogu da zamislim a da ne bude top3 zergova na svetu jer je jednostavno takav da nikad ne znas na sta ce da odigra, stalno smislja nove taktike itd. bice cetvrta rasa on zivi bili pa videli :)

~~

Link to comment
Share on other sites

u waru su ga zvali peta rasa jer je lud :) nije pa sta jer je sc2 mnogo brzi dinamicniji i zahteva totalno drugi stil. wc3 je mikro sc2 je makro, u waru posle 12 radilica prestanes da ih pravis, ovde ih pumpas celu partiju, u waru pravis iz max 3,4 "barake" u scu pumpas iz 10. to su neke osnovne nepodudarnosti :) treba vremena da se naviknes...

~~

Link to comment
Share on other sites

Ne mozete sad da gledate moona i pricate o njegovom skillu. On jos uvek igra paralelno i wc3 i sc2 a svako ko je to probao zna da je uzasno. Tako da je nerealno da je upao u GSL i jos prosao dalje. Dva totalno druga tipa igrice. Kad prestane wc3 i definitivno predje na sc2 ne mogu da zamislim a da ne bude top3 zergova na svetu jer je jednostavno takav da nikad ne znas na sta ce da odigra, stalno smislja nove taktike itd. bice cetvrta rasa on zivi bili pa videli :)

+1... igrati na takmicarskom nivou wc3 i sc2 je bolesno za mozak... a moon je poznati monstrum... :D

u waru su ga zvali peta rasa jer je lud :) nije pa sta jer je sc2 mnogo brzi dinamicniji i zahteva totalno drugi stil. wc3 je mikro sc2 je makro, u waru posle 12 radilica prestanes da ih pravis, ovde ih pumpas celu partiju, u waru pravis iz max 3,4 "barake" u scu pumpas iz 10. to su neke osnovne nepodudarnosti :) treba vremena da se naviknes...

neutralci, itemi... mnogo manje unita i pegla se vrti oko heroja... a u sc-u x frontova i beskonacno jedinica koje umru sve zajedno brze nego focusovani grunt :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...