Jump to content

Turnir Novi Sad - OTKAZANO


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kralj zergova :)), koji je znao da resi mnoge partije samo samoubicama :) . ko je igrao sc1 i isao na turnire kod nas dok je jos ta scena bila aktuelna zna ga.

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Nisam igrao bw, tako da ne znam čoveka. Jel igra SC2? Koji mu je nick?

Nego...Šta ćemo sa ovim turnirom? Jel i dalje ostaje da Goga pravi ili da se ja iscimam da Katakombe prave ili da ni ne bude u NS-u nego da se neko u BG-u iscima da pravi? Ne znam šta je problem. Što se tako malo ljudi prijavilo?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pozdrav ljudi, do skoro sam razmisljao da prodam sc2 zbog manjka zadovoljstva igraca iz srbije, barem koliko sam ja upucen.

U diamond ligi sam i veliki fan zerg rase... hoce li neko da mi izadje u susret i adduje borisrca@gmail.com na sc2 acc . Hteo bih da pikamo zajedno i uzivamo u ovoj lepoj igri. Pozdrav iz Beograda. p.s. nisam znao da se u srbiji odrzavaju turniri ovog tipa. Hteo bih da budem upucen za ubuduce. sve najbolje. pozdrav

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ljudi, do skoro sam razmisljao da prodam sc2 zbog manjka zadovoljstva igraca iz srbije, barem koliko sam ja upucen.

U diamond ligi sam i veliki fan zerg rase... hoce li neko da mi izadje u susret i adduje borisrca@gmail.com na sc2 acc . Hteo bih da pikamo zajedno i uzivamo u ovoj lepoj igri. Pozdrav iz Beograda. p.s. nisam znao da se u srbiji odrzavaju turniri ovog tipa. Hteo bih da budem upucen za ubuduce. sve najbolje. pozdrav

pozdrav i tebi, ovde imas spisak nasih igraca

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234914587

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...