Jump to content

TURNIR U KRAGUJEVCU 04-05.12.2010


knbr

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

de ne brate, to nam je bila glavna fora u kg-u posle 3D emotion tura =]]]]]]]]

ahahahahahaha a znas da ja brinem o svojim gostima xD i istinski sam bio srecan i zbog sebe i zbog vas sto ne moram da vozim i trazim smestaj :D

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

ahahahahahaha a znas da ja brinem o svojim gostima xD i istinski sam bio srecan i zbog sebe i zbog vas sto ne moram da vozim i trazim smestaj :D

razumemo se :)

bio si odlican domacin bato, svaka cast. ocekujem te ovde 4og ako mozes da sakupis tvoje gusare, bice dobro nadam se, jer momci koji to organizuju su isto u tom svetu godinama i naravno bicu i ja tu ceo dan da pomognem, sve u svemu, tur ce biti na nivou. jos jednom... molio bih sve ekipe koje zele da ucestvuju na turniru da uplate ufur do 30og, ili barem pola kotizacije (2k/2.5k nebitno) da bi bilo sto vise ekipa i da ne bi tek poslednji dan znali koliko ce timova ucestvovari.

blagodarim :)

SJ

Link to comment
Share on other sites

Ma brate mrsomude za glupost ! Prijava treba da bude UPLATA . Sad ce da drve i na kraju ce sho da ih odjebe .

Ocete li da igrate ? Ajde lepo uplacujte ! A ne da drvite pisi me pa potvrdi me ! Lepo svi uplatite i saljite uplatnice a ne da se zajebavaju sa vama oko pisanja-brisanja !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...