Jump to content

WTS ACC


Odvala

Recommended Posts

Prodajem acc. u mom vlasnistvu od Vannile, 4 heroja na lvl 80

Warrior - 6836 GS, Shadowmourne,Full wrathfull PvP gear *2300 3v3 exp", za achievmente i mountove bi mi trebalo jedno 2 dana da nabrajam. Medju bitnijim navodim sve server 1st ach. u proteklih godinu dana i jace. Server first "The light of Dawn" world 331,Europe 184, Server first "Bane of the Fallen King" wolrd 166th, Europe 33th, Grand Crusader, Zero Lights in the Darkness, The Immortal, The Undying...bukvalno svi ach. koji su vam potrebni a dovoljni su za apply za bilo koju guildu koja je u top50 na svetu. Izmedju ostalog poprilican broj PvE achieva vezanih za TBC i Vannilu kao i old mountovi "Arman War Bear etc etc." 9600 achieve points. Preko 35 title i jos mnogo toga...

Armory Link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Thunderhorn&cn=Blackjovan

Warlock:- 6k GS PvE alt, full relentless/wrathfull PvP lvl 80

Death Knight: - Profession character, money maker :) lvl 80

Mage:- PvP alt only, na lvl 80, koriscen u nekim spell cleavovima za probe, full rele/wrath geared etc.

Played time je samo na warrioru preko 350 dana (godinu dana played) + ostali char. Razlog zbog kojeg prodajem acc. jer sam izmedju poslovne ponudi u firmi i ponude da predjem u jednu od top 50 world guilda izabrao da je vreme da posle 5 godina stanem. Ne bih da navodim ime guilde za koju mi je odobren apply, ali dovoljno je reci da im je glavni sponsor "Nvidia"...

Molim samo ozbiljne ponude i direktan kontakt putem telefona. Pocetna cena za ovaj acc je 500 eura, to je ujedno i ponuda koju imam od strane jednog RL prijatelja, accaunt je na prodaju najkasnije do kraja Novembra kako bi buduci vlasnik imao vremena pripremiti se za Cataclysm i naci odgovarajucu guildu za sebe.

Kontakt telefon : - 061/654-59-62 begin_of_the_skype_highlighting              061/654-59-62      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              061/654-59-62      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              061/654-59-62      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              061/654-59-62      end_of_the_skype_highlighting

Ime: Jovan

P.S: Na neozbiljne ponude i provokacije ne odgovaram! Zaboravio sam jedan mali dodatak. Sa Gearscorom od 6836, warrior je 3ci na serveru po GS od svih classa, 1vi warrior na Realmu, 17ti u Evropi i 37 na svetu.

Edited by Odvala
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...