Jump to content

Najava turnira [igraonica PlayGround] 11. decembar


Pretor

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlicnu reklamu pravis za grad/turnir

Ne pravim nikakvu loshu reklamu niti nesto pricam sto nije tachno , znash i sam shta smo prichali ali je nebitno , dodji da se igrash , sve ce biti ok , stari kompovi su dobili nove grafichke i sredjeni maksimalno , propusta nema , nemam sta drugo da ti kazem , tvoje mishljenje je tvoje , ne mogu da ga promenim , ti razmisli , pa se vidimo nadam se uzivo :) , hf!

perapera

Link to comment
Share on other sites

Cisto da najavim tur 13.novembra i da zauzmem datum. Dakle, u Zajecaru u igraonici Playground na 20 kompa u 2 prostorije sa uplatom od 4000 dinara.

Stari kompovi na kojima su pocrkale graficke proslog turnira ce biti sredjeni odnosno stavljene nove graficke ( ekipa sa proslog tura znaju koji je problem bio ).

Full info uskoro !

Ako ti trebaju graficke, MASINA ce da te posavetuje kako da kupis polovne graficke stare godinu dana po ceni novih... On se bas razume u to...

@ ALL : Mislim da je turnir u Sarajevu 20-21. novembar, ne drzite me za rec... Cak je i taj turnir sa fondom 3k evra za prvo mesto pomeran zbog malog broja ekipa.. Da se ne lazemo, ljudi nemaju para i sada retko ko ide na turnir for fun... Tako da rastrkajte malo te turnire xD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ako ti trebaju graficke, MASINA ce da te posavetuje kako da kupis polovne graficke stare godinu dana po ceni novih... On se bas razume u to...

@ ALL : Mislim da je turnir u Sarajevu 20-21. novembar, ne drzite me za rec... Cak je i taj turnir sa fondom 3k evra za prvo mesto pomeran zbog malog broja ekipa.. Da se ne lazemo, ljudi nemaju para i sada retko ko ide na turnir for fun... Tako da rastrkajte malo te turnire xD

razmatra se datum u decembru neki

graficke se nabavljaju nove sa garancijom 3 god

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

ajmo breeee najjaci monitori i najbolje radi cs ! jebo ti sto su pocrkale graficke :P

Lepo recheno,kanter radi u lanu savrsheno najveci problem su bile grafichke na proshlom turniru shto ce biti sredjeno sada za koj dan i ja garantujem da kompovi nece da budu problem,a turnir je kasnio mnogo zato shto smo chekali urosha 3 sata da stigne i ispali smo ljudi...Ovoga puta toga nece biti morace da se posthuju satnice i sve ostalo,bice grupe nekoliko dana ranije i satnice,samo treba da se odredi datum...kome ne budu odgovarale satnice moci ce da se zhali na ruru da vidimo jel mozhe neshto da se uradi,a ne da dodju 4 na turnir i da kazhu da moramo da chekamo igracha toga nece biti ovoga puta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...