Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

nisu mi jasni ljudi koji igraju non support,a kukaju za wardove?Ako support nece da ih kupi,kupi ih sam.Za 350g imaces vision bar 10 minuta.Ali vecina ce pre igrati u mraku i kukati i izgubiti mnogo vise cekajuci respawn.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

nisu mi jasni ljudi koji igraju non support,a kukaju za wardove?Ako support nece da ih kupi,kupi ih sam.Za 350g imaces vision bar 10 minuta.Ali vecina ce pre igrati u mraku i kukati i izgubiti mnogo vise cekajuci respawn.

Pa koja je onda njegova poenta?

Link to comment
Share on other sites

koja je poenta,cega god,na pubu?Igras sa random ljudima i ocekujes da se oni prilagode tebi?Biva to,samo cesce biva da ljudi kukaju,pogotovo sto kukaju oko necega sto sami lako mogu da rese.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Momci, koji ste vi to ranking pa se i dalje flejmujete po četu zbog wardova? Ja na 4500 mmr-a nemam problema sa vardovima u 95% kada nisam suport. Ljudi konstantno obavljuju svoju rolu bez ikakvih problema. E sad, što nekima fali skil ponekad, to je druga stvar. :D

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 17

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Momci, koji ste vi to ranking pa se i dalje flejmujete po četu zbog wardova? Ja na 4500 mmr-a nemam problema sa vardovima u 95% kada nisam suport. Ljudi konstantno obavljuju svoju rolu bez ikakvih problema. E sad, što nekima fali skil ponekad, to je druga stvar. :D

Nisam bio te srece da pocnem sa 4k zbog leavera u placement mecevima.

Link to comment
Share on other sites

svi kukaju da igraju sa nubovima i da je ostatk tima uzhasan 

 

zakljucak je jasan 

 

crva nije ni bilo 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...