Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Hah dobar je, true Rus Void. Sad sam odgledao i ovaj u rilejted, "pause it", pogledajte i to [:D]

Edit: Sad cu da odigram jednu jutarnju dotu pa vam javljam utiske. Ukoliko ne bude utisaka to znaci samo jedno, rage quit cuz of ruski

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Ah, secam se jucerasnjeg randoma kao da je juce bilo.. nas random: necro, lina,lion, pugna, cm. njihov: bara,alch, drow,magina i lycan. nasi su odmah krenuli po defoltu a vi gona luz, fak dis randoms. a ja u fazonu dajte saberite se dobijamo ih pre 30og minuta. svi su bili odlicni, odlicni u lane-u odlicni u teamfight-u, 29min gg. :D Nuke those carries hard!

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne, morning doto best doto

Nukerski tim sa random ljudima i neocekivano dobra saradnja. Dve jutarnje dota pobede su nesto veoma korisno i zdravo!

 

Ja uglavnom jutarnje puknem, a dosta cesto igram ujutru mada realno otkako sam pao na 50% sve je otislo po kurcu, vise nemam snage da igram.

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi jesu, doduse ne igram u evropi,igram na americi, ali cela prica se menja od 54% svako u ekipi kaze sta hoce kako hoce, kada smo u igri svako zna svoj posao manje vise al uglavnom rade dobro, protivnici su isto skilovani tako da nema stompiranja kao na 50%. nekad se desi da neko ne zna da igra suporta ili kerija ali mu mi govorimo sta da radi i on poslusa bez pitanja i pod pitanja,naravno prvo se konsultujemo ali glavno je da nema dece,ragera itd, i kad izgubimo to je zato sto je suprotna ekipa bila bolja a ne zato sto smo nubovi. a ortak isto sada ima 55,56 i igra u evropi i kad igram s njim dodju rusi (redje) ali kad dodju samo nas pociste.. znaci ovi su da molis da ti dodju u tim. jbg, stv je drugacije,bar u mojim gejmovima.

Veruj mi jesu, doduse ne igram u evropi,igram na americi, ali cela prica se menja od 54% svako u ekipi kaze sta hoce kako hoce, kada smo u igri svako zna svoj posao manje vise al uglavnom rade dobro, protivnici su isto skilovani tako da nema stompiranja kao na 50%. nekad se desi da neko ne zna da igra suporta ili kerija ali mu mi govorimo sta da radi i on poslusa bez pitanja i pod pitanja,naravno prvo se konsultujemo ali glavno je da nema dece,ragera itd, i kad izgubimo to je zato sto je suprotna ekipa bila bolja a ne zato sto smo nubovi. a ortak isto sada ima 55,56 i igra u evropi i kad igram s njim dodju rusi (redje) ali kad dodju samo nas pociste.. znaci ovi su da molis da ti dodju u tim. jbg, stv je drugacije,bar u mojim gejmovima.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ja uglavnom jutarnje puknem, a dosta cesto igram ujutru mada realno otkako sam pao na 50% sve je otislo po kurcu, vise nemam snage da igram.

Umor, neproduktivnost, depresija, tikovi? Sve su to simptomi jutarnje izgubljene partije dote [:D] Jutarnja dota je mac sa dve ostrice BakiSan, zapamti to!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...