Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Vecinu timfajtova boberg samo ispusta neartikulisane zvuke, dok tobi zna dobro da hajpuje. Zaista ne mogu da zamislim gori prenos od ovog.

This. Tobi ima ingame knowledge, ovaj bre Boberg samo vristi i smara, WOW, OUGH itn itn. Ja nisam rekao da lik ne moze da napreduje, samo mi nije jasno kako jedna organizacija kao sto je Fnatic, moze da uzme ovakav tip castera za njihov team.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

tobi i nema bas neki zavidan ingame knowledge a ovaj klinac ima 17 godina tek i poceo je da se bavi ovime pre manje od godinu dana :) vec ga traze ljudi da radi neke turnire kao sto je ovaj, a tek ce da napreduje. svakako je bolji od sheever i jos nekih kastera koji su trenutno prisutni na sceni.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

tobi i nema bas neki zavidan ingame knowledge a ovaj klinac ima 17 godina tek i poceo je da se bavi ovime pre manje od godinu dana :) vec ga traze ljudi da radi neke turnire kao sto je ovaj, a tek ce da napreduje. svakako je bolji od sheever i jos nekih kastera koji su trenutno prisutni na sceni.

Boberg je svakako bolji i od tobija,ali jos nije postao poznata zvezda kao imba master tobi kenobi.

Link to comment
Share on other sites

towere burazere, ok je sto piskaras i raduckas za joindotu, ali nemoj biti njihov dron i ubedjivati 10 razlicitih ljudi koji se ne slazu sa tobom, da je tobi vrhunski caster i da poseduje ingame znanje kad je upravo suprotno.

dota 2 je jos u expanziji a tobi se u toj prici snasao sa svojom ekipom, izgurao kako treba i svaka mu cast na ulozenom trudu. 

 

kao caster moze da prodje na nizim tierovima nekim, zbog hajpa koji napravi i njegovog australijskog akcenta, ali sto se znanja o gameplayu i samoj igrici tice - trebalo bi jos dosta da se potrudi. 

jeste da ovaj sremac troluje, ali lol i sc2 casteri mnogo bolje poznaju igricu koju kastuju od tobija. boberga nisam jos video, ali beyond the summit ekipa mi deluje trenutno najprofesionalnije.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

BTS i ayesee su klasa iznad. pritom ayesee nema toliki ingame knowledge ali lik sabija kako radi i pritom ukljucuje profi igrace da kastuju sa njim ( slicno kao LD i winter ) i dobija sve sto mu treba od njih da bi kastovi bili vrhunski :) tobi je ok, svaka cast na trudu koji je ulagao godinama - i treba da bude nagradjen, ali ingame knowledge daleko od dovoljno dobrog.

Edited by ANdre~
Link to comment
Share on other sites

towere burazere, ok je sto piskaras i raduckas za joindotu, ali nemoj biti njihov dron i ubedjivati 10 razlicitih ljudi koji se ne slazu sa tobom, da je tobi vrhunski caster i da poseduje ingame znanje kad je upravo suprotno.

dota 2 je jos u expanziji a tobi se u toj prici snasao sa svojom ekipom, izgurao kako treba i svaka mu cast na ulozenom trudu. 

 

kao caster moze da prodje na nizim tierovima nekim, zbog hajpa koji napravi i njegovog australijskog akcenta, ali sto se znanja o gameplayu i samoj igrici tice - trebalo bi jos dosta da se potrudi. 

jeste da ovaj sremac troluje, ali lol i sc2 casteri mnogo bolje poznaju igricu koju kastuju od tobija. boberga nisam jos video, ali beyond the summit ekipa mi deluje trenutno najprofesionalnije.

Ja nisam ubedjio nikoga oko Tobi-a tu do sad. Samo sam dao odgovor da ako lik sporedjuje Tobi i Boberg kao castere, da je onda sve jasno koliko zapravo taj lik prati castere i dal je i gledao do sad neki stream do sada. I opet mi nije jasno kako moze Andre da kaze da je ovaj Boberg bolje i od Sheever-a, kad lik kao prvo ne zna sta i o cemu da prica kroz game-a. 

 

Zao mi je sto BTS ne streama toliko Europe dote kao sto su radili za Chinu, mada u zadnje vreme sve vise i vise forsiraju to, sto je jako dobro :)

Link to comment
Share on other sites

I samo si napisao da Tobi ima game knowledge sto pokazuje koliko pratis castere i dotu uopste. Ovaj video otprilike sumira njegovo poznavanje igrice (i ceo ovaj serijal razer academy sa tobijem je facepalm)

easy bots too strong

Edited by dovlaa
Link to comment
Share on other sites

Tobi je bre do juce svrsavao kada neko ne umre od venomovog ultija "OMG 1 HP LEFT", pricao je da se butsi stakuju itd., o cemu bre mi pricamo.

Bolje je bilo pre kad je cimao sinderena stalno, pa da bar neko zna o cemu prica.

Za energiju mu svaka cast, on je realno do jaja za sve ljude koji tek pocinju da pikaju DOTO.

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

to kazem na osnovu onoga sto vidim, a to je npr ovo :

 

http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/1b2na2/shoutout_to_boberg_for_casting_sk_cup/

 

sto je bilo top 3 na redditu danas i sa 70% pozitivnih komentara. 

 

kao sto rekoh, klinac tek uci i verujem da moze da poraste u normalnog castera, za razliku od sheever koja nazalost ima glas kao konj. i ona se trudi kao i svi ostali a taj trud je najbitniji a ne ko je kakav, na gledaocima je da biraju. svakako je bolje birati nego biti osudjen na jednog ili jednu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...