Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ne mozes dozvoliti Svena i pikovati 0 kantera za njega. A i ovaj treci game, ja ne znam sta su ono ocekivali, da ce EG poslati triple na easy i pustiti voida i vuka da farmuju? Pa naravno da nece :)

To. Jedini "siguran" Sven counter je Void, jer moze da ga ubije i preko taj mrtvi bkb. Iznenadio me Aui kad je igrao Gyrocopter, presao igricu :D Mozda napravim neki video sa sve highlightove sa turnira ako me ne mrzi.

Link to comment
Share on other sites

CODICAAAAAA!!

btw ljudi, dele se kljucevi za free i na alienware sajtu, ostalo je u ovom momentu jos 5800 aktivacionih kljuceva, jako ce brzo nestati, kontam za sat - dva ode sve, tako da kome treba nek pozuri... Sve sto treba je da se registruje , uloguje i klikne na get key... (password vam stigne na mail kad se registrujete)

zahvalite mi posle

SIRI DALJE!

PS: Nije scam, svi verovatno znate za alienware laptopove

Link to comment
Share on other sites

To. Jedini "siguran" Sven counter je Void, jer moze da ga ubije i preko taj mrtvi bkb. Iznenadio me Aui kad je igrao Gyrocopter, presao igricu :D Mozda napravim neki video sa sve highlightove sa turnira ako me ne mrzi.

Void jeste na neki nacin kanter, ali je sjebano dosta early game ako se potrefi 2v2 ili 3v3 na lejnu, mnogo je tu jaci sven. A i kasnije jako zavisi kako se odigra, cak i da imaju podjednake iteme ne mora da znaci da void>sven, zavisi kako se fajt odigra. A sto se tice generalno kantera za svena, msm da mu je naix fin kanter, bar je pre oduvek bio, sad ne znam za ovu najnoviju verziju, nisam vide u praksi kako to funkcionise. Ali imo najbolji kanter je reksar, jer em sto ulty radi preko bkb-a, vec i svinja slow-uje preko bkb-a :)

2-0 je bilo malino :D zudarca ih je ubio Zven (sto bi reko tobi)

Mislio sam na drugi game xD

Link to comment
Share on other sites

Void jeste na neki nacin kanter, ali je sjebano dosta early game ako se potrefi 2v2 ili 3v3 na lejnu, mnogo je tu jaci sven. A i kasnije jako zavisi kako se odigra, cak i da imaju podjednake iteme ne mora da znaci da void>sven, zavisi kako se fajt odigra. A sto se tice generalno kantera za svena, msm da mu je naix fin kanter, bar je pre oduvek bio, sad ne znam za ovu najnoviju verziju, nisam vide u praksi kako to funkcionise. Ali imo najbolji kanter je reksar, jer em sto ulty radi preko bkb-a, vec i svinja slow-uje preko bkb-a :)

Mislio sam na drugi game xD

Bacice Beastmaster roar preko bkb, da, ali sven ce da ga ubije u 1 hit :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...