Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Brate, Dota 2 NE MOZE da fejluje, siguran sam.. Samo moze doci do napretka ove igrice.. Jedino ako promene sustinu igrice, ako dodje do nekih vecih promena, sto im ne bih preporuciv'o.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da su LoL i HoN nastali po Doti.. E sad, ja nisam igrao ni jedno, ni drugo, ali cuo sam da je sustina ista.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Kakve to veze ima sto su te dve igre nastale po ugledu na dotu? CS je nastao kao mod HL-a pa opet svi igraju CS, gomila novih MMO-ova su nastali po ugledu na stare legendarne (Everquest, Anarchy Online, DAoC itd.) i da ne nabrajamo jos gomilu. Ti sta pokusavas, to je da stvoris vec vidjene rasprave izmedju ljudi sa razlicitih foruma o tome cija je igra bolja i ciji je stariji brat jaci.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne, ja nisam rekao da je Dota bolja igrica od LoL-a ili HoN-a, vec sam rekao, tj. pretpostavljam da ce mnogi preci(vratiti se) na Dotu kada izadje 2 sa HoN-a i LoL-a..

Nemam ja nista protiv HoN-a i LoL-a, ali jednostavno sam video kako igrice izgledaju.. Napominjem, nisam ih igrao... Mozda i gresim, ali sustina je da jedva cekam Dotu i da cu zbog toga morati da kupim novi komp.. Nadam se da nece zahtevati neku imba konfiguraciju.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Pa razlika je u tome sto je jedno napravljeno za SP a drugo za MP, ali isto tako recimo sad i TF2 sto smo igrali na RHHu. Gomila igara koja je nastala po ugledu na starije igre, ali eto, ljudi ih igraju jer su se zasitili ovi matorih.

edit: pa cekaj, ti nisi ni igrao ni lol ni hon, pa eto odgovora, igraj pa onda komentarisi

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Pa kol'ko je boljih igrica izaslo od CS-a, pa ga jos uvek vecina igra?

Nisam igrao, ali sam gledao u igraonici, to ti je maltene kao da jesi igrao..

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Brate, ne zapocinjite flejm vor, nego pricajte vezano za topik... Sta mislite, koja ce konfiguracija biti potrebna za D2? Cenim ga da nista preterano nece biti potrebno..

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

A otkud ti znas da li sam ja tu sve vreme ili ne... Kao da ima veze uopste... Ti si lupio veliku glupost, Peja je tu carski uleteo, ja sam se slatko nasmejao i to je to. Ne drami molim te, ako si toliko uvredljiv nemoj da postujes i cao :)

Pa nisam video da si ista postova, nego si cekao trenutak da neko nekog pwnuje i kao "hahaha, pwnd". To sto sam ja rekao, nije glupost, to i jeste tacno, ali nisam rekao generalno po cemu se razlikuju (osim ako hoces da kazes da CS i HL imaju istu pricu, to je druga stvar). Uostalom, da sam uvredljiv, ja bih lepo odgovorio Peji, a ne liku koji upada sa glupim postovima.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Nisam pratio tamo u kom ga engineu rade, ali ako je recimo source, onda će da šljaka ok na prosečnim kompovima.

Sve u svemu, moram novu masinu da kupim, jer ovaj toster radi na 512 rama..

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Brate mene je tako slatko nasmejalo to da jednostavno nisam mogao da odolim da ne napisem... Mislim sta ja sad tebi treba da se pravdam? Nije bilo nikakve lose namere, ali sad mi je jos smesnije sto ti i dalje teras po svom, pa koja bre prica??? :))) Te 2 igre nemaju veze sa vezom, jedino zajednicko je sto imas nisan i pucas lol.. Mozda nemam 5000 postova, ali ga posecujem svakodnevno vec 6-7 godina tako da ne razumem bas to tvoje sa "upadanjem". Mislim o cemu mi pricamo, ti si izvalio glupost na RUR-u i ocekujes da niko ne reaguje??? :))

Link to comment
Share on other sites

Brate mene je tako slatko nasmejalo to da jednostavno nisam mogao da odolim da ne napisem... Mislim sta ja sad tebi treba da se pravdam? Nije bilo nikakve lose namere, ali sad mi je jos smesnije sto ti i dalje teras po svom, pa koja bre prica??? :))) Te 2 igre nemaju veze sa vezom, jedino zajednicko je sto imas nisan i pucas lol.. Mozda nemam 5000 postova, ali ga posecujem svakodnevno vec 6-7 godina tako da ne razumem bas to tvoje sa "upadanjem". Mislim o cemu mi pricamo, ti si izvalio glupost na RUR-u i ocekujes da niko ne reaguje??? :))

+1 :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...