Jump to content

Vendetta LAN tournament Vol.1


Lekler

Recommended Posts

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bravo BGD, svaka cast. Sad valjda razumete da nema potrebe da eskivirate nikog u bilo kojoj fazi takmicenja, i da samo treba da igrate sto bolje umete (ono sto sam ti pricao egze).

Uroshe, smiri se bre covece, ne mozes da budes tako bezobrazan. Shoki i egze su takvi da cete iskulirati, ali izgleda da si zreo za prevaspitavanje.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

GG Numeric, neWave, MK! Borili smo se koliko smo mogli!

Igraonica je super! Sto se Gusara tice, samo pozitivni utisci!

Evo da napisem za HLTV sta sam ja skontao (ne razumem se najbolje, ovo samo na osnovu iskustva). Naime, igraona ima JEDAN izlazni IP, tako da sam ja pitao momka koji radi mreze u 3Du, ne moze HLTV.org da mu nadje 2 servera i da budu 2 HLTVa. Sto se tice ovog jednog, dodatni problem je koliko sam zakljucio to sto je IP adresa igraone dinamicka (sto mi je i potvrdjeno u vreme kada sam pokusavao da namestim HLTV na licu mesta), tj. da su morali da iscimaju SBB da im dodeli staticku, sto se nije desilo. Saznao sam da MOZDA postoji mogucnost da se book-uje HLTV i sa dinamickom IP adresom, ali da mora da se podesi neka opcija na ruteru koji ce komp za spoljne mreze biti izlazni... Ovo sve naravno govorim za opciju da se koriste resursi HLTV.orga, mislim da resursi igraone nisu bili dovoljni da se vise od 5 ljudi nakaci na njihov HLTV, a da ne bude onog ogromnog laga, svima nam poznatog iz prethodnih godina kad ima po 50 specova :D (a koliko se secam to nesto mora Nonsteam CS, protokol 48 bla bla truc truc 2 dana jahanja :) ).

GG BGD Online na osvojenom turniru! Poz svima do sledeceg druzenja!

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

naravno da mozhe da se podesi, vrlo jednostavna port forwarding opcija koju svaki ruter ima, a to shto je dinamichka adresa ne pravi nikakvu razliku. postoje servisi tipa no-ip.com koji uz mali program konstantno tvoju dinamichki adresu prevode u neku statichku :/ samo shto je to za prosechnog radnika u igraoni visoka tehnologija.

Link to comment
Share on other sites

Super turnir, malo se oduzio jebiga zbog problema sa onim kompom gore i svega, ali dobro,orga je bila na nivou da pomogne za sve sto treba, stvarno beda sa tom pricom oko novcanika ali jbg, cigana uvek bilo i bice. GG svima, maraton vs dpsa na njuku :D bravo bgd za prvo mesto, a ti urose odrasti vise covece :P

Vidimo se sl. put SVE NAJBOLJE VAMA I VASIMA !!!11

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...