Jump to content

WTB Account so PALADIN! ako je 80lvl nije bitan gear!


ebaniste

Recommended Posts

Hocu da kupim account, na taj account mora da ima paladin nije vazno dali je ally ili horde samo da je class: PALADIN, isto tako nije bitno ni koji lvl e!!!

I ako je 80 lvl nije bitan gear, ni proff , ni achi nista samo da ima paladin!!!!

Pozz, imam ja acc sa paladinom ali on mi je najgore gearovan od svih likova, ima dual spec, main spec je tank! 5k gs, ima par dobrih itema iz ICC25. Mogu da prodam ceo acc ali bi bio mnogo skup ako hoces samo paladina jer su na njemu shaman i hunter gearovani ICC25hc. Javi se ako budes hteo pa mozda mozemo nesto da se dogovorimo. Moj MSN: padzos@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Hocu da kupim account, na taj account mora da ima paladin nije vazno dali je ally ili horde samo da je class: PALADIN, isto tako nije bitno ni koji lvl e!!!

I ako je 80 lvl nije bitan gear, ni proff , ni achi nista samo da ima paladin!!!!

E, vidi: Ja prodajem account sa 4 lvl 80 lika - medju njima je i paladin koji je holy. Los je gearovan, a svi ostali charovi su ok, plus cataclysm beta ima na accountu. Cena je 100e. 063/836-1227 ili pm ovde, ako hoces linkove od charova i ostalo. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravo svima...

-Prodajem Wow battlenet Accout ( sa 4 wow accounta na njemu povezana)

-Na accountovima imam:

-80 paladin GS mu je negde oko 5.5k+ ( Ne znam totalno tacno nisam igrao dugo) Pve/Pvp gear wrath/rele .. Wrath weapon 1h za protret-a

-80 rogue GS mu je 5.4+ PvP gear ima 1k+ resil 2x wrath daggera (U vreme kad si mogao samo sa arena ratingom da uzmes wrath iteme)

-80 Hunter gs oko 5.2k+ Pvp/pve gear Furi/rele

-70 priest Ovaj account ima TBC samo .. Na svim ostalima je Wrath of the Lich king.. Stim sto su Paladin i Rogue na istom accountu

- I jos neki low leveli

- U Beogradu sam tako da ako zelite da kupite account mozete mi se javiti na Lazikazi@gmail.com.. ili br tel : 0649136434

- Jako povoljno prodajem account naravno cena ce biti po dogovoru..

-Javite se :) i preko foruma ako zelite.. Imam Secret Question i sve ostale podatke tako da je Account nemoguce hackovati... Naravno mozete promeniti Informacije od naloga tako da ih samo vi znate.. :)

Kao sto rekoh Jako povoljno i jako hitno... xP

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...