Jump to content

Kako tenkovati sa warriorom ?


Bane95

Recommended Posts

ja bas davno nisam igrao wow. al si svestan koliko ce ti tvoje levelovanje trajati ako ti budes isao odma na tank talente? ubijaces jednog kripa 2min.. idi neke fury/arms talente prvo pa onda kad dodjes do max level-a nabacis prvo tank iteme pa predjes na tank talente. sto se tice magija i konkretno talenata ce ti neko drugi reci... :)

Link to comment
Share on other sites

Shockweave је тек од каснијег левела, лик пита како да иде после 15-ог левела, ако нећеш да одговориш фино, не мораш да се издркаваш.

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Ne ocekuj neki preteran tanking do lvl-a 40 kad dobijas shield slam. Dakle bitno ti je da posle charge lupis jedan thunderclap, prebacis se u defensive stance i lupas sunder armor naizmenicno mobovima (e da pre charge-a lepo uradi berserker rage (dobijas na lvl 30 mislim) da dobijas extra rage. Kad imas viska rage-a dakle preko 50 onda radi cleave i obavezno svaki put thunder clap kad ti mozes. Na lvl 16 ja mislim dobijas revenge koji ti vuce najveci threat od svih abilitya tako da obavezno revenge kad god mozes, da bi imao vece sanse za revenge na low lvlu obavezno ukljuci shield block.

Na lvl 40 dobijas shield slam sto je super ability za drzanje aggroa, a kad dobijes devastate i shockwave onda je laganica.

Dakle uzivaj u najzanimljivijem pve specu u igri :)

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Nisam na to mislio. Slazem se da ima ljudi koji su tek poceli ali posle 5 godina igre rur je zadnje mesto gde treba da pitas za neki guide. Ima foruma poput elitistjerks gde imas napisane tomove o tankovanj ili o bilo cemu sto te interesuje oko mehanike igricie. Na ruru ce ti reci pritisni 123444 pa opet 3 i tako u krug ili mozda neko ko je zaista tanovao neki period sa warrom napise nesto malo vise. Sve u svemu poenta je da se wow subforum sveo na "pricajte" topic gde ako nekog zanima nesto pita pa mu ljudi usput odgovore. Kada sam napisao "cek jel moguce da se i dan danas otvaraju ovakvi topici?" nisam mislio nista lose nego mi jednostavno bilo cudno da topic tok tipa pojavi. Zadnji put sam ih vidjao kada sam se registrovao pre 4 god kada su ljudi pravili topic bukvalno za sve novo sto otkriji ili ih zanima jer je igra bila relativno nova i svi smo zajedno ucili da je igramo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Nisam na to mislio. Slazem se da ima ljudi koji su tek poceli ali posle 5 godina igre rur je zadnje mesto gde treba da pitas za neki guide. Ima foruma poput elitistjerks gde imas napisane tomove o tankovanj ili o bilo cemu sto te interesuje oko mehanike igricie. Na ruru ce ti reci pritisni 123444 pa opet 3 i tako u krug ili mozda neko ko je zaista tanovao neki period sa warrom napise nesto malo vise. Sve u svemu poenta je da se wow subforum sveo na "pricajte" topic gde ako nekog zanima nesto pita pa mu ljudi usput odgovore. Kada sam napisao "cek jel moguce da se i dan danas otvaraju ovakvi topici?" nisam mislio nista lose nego mi jednostavno bilo cudno da topic tok tipa pojavi. Zadnji put sam ih vidjao kada sam se registrovao pre 4 god kada su ljudi pravili topic bukvalno za sve novo sto otkriji ili ih zanima jer je igra bila relativno nova i svi smo zajedno ucili da je igramo

Pa mnogo je bolje ovako, pričaš na svom jeziku i pitaš tačno šta te zanima i kako te zanima, da ne moraš da brstiš kroz ultradetaljne gajdove na EJ. Plus, ako je čovek tek počeo verovatno i ne zna šta je to EJ, a i verovatno bi tamo dobio previše informacija.

Inače, ni strani forumi često nisu pomoć. Meni se ovo svidja, ja bih voleo da ljudi ovako ovde pitaju šta ih zanima i da se odgovara, isto kao što bih voleo da se vode pro i epeen rasprave.

Link to comment
Share on other sites

taj neki fazon. stranci su ekstra helpful, ali sa druge strane, imaju specifican nacin komunikacije, pa ti kazu i gomilu stvari koje nisi pitao ili krenu u neku digresiju. a i fala bogu da je komotnije kad kenjas ovako, mislim, sam filing pitanja upucuje na fokusne tacke i ostale stvari, meni je neuporedivo lakse ovde da kontam odgovore iako sam gotivan englez. sto je jako bitno kad si na pocetku, ono, na nekom stranom forumu je jako tesko isformulisati nesto tipa "e, ono kad warior te uspori, ne znam kako se zove, al to me smara":)

posle 5 godina igre rur je zadnje mesto gde treba da pitas za neki guide

ovo sam i ja odma pomislio, ali onda sam krenuo linijom 'pa ja da ovo pikam, bilo bi mi kul da me neko to pita', pa sam pitao i desetoro ljudi su mi odgovorili krajnje kul:) sto pokazuje da ljudima to nije smor, naprotiv, vec da je verovatno stvar u tome sto je ovo polukanter okruzenje, pa je gomila pitanja u fazonu 'omg sta duzmem', a ne normalno formulisano konkretno pitanje.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

alo bre ovo je rur ima da se zna ko kosi a ko vodu nosi

korisne savete na ovaj topik mozete da prenesete na wow serbiu ili oficijalni blizardov forum

ima velike razlike kad neko dodje i pita "KOJE MAGIJE KORISTI KLASA KOJA NAEMA NIJEDAN SPELL" i tvog pitanja sa pricajte dulio

na glupa pitanja se mogu dobiti samo glupi odgovori.

Link to comment
Share on other sites

alo bre ovo je rur ima da se zna ko kosi a ko vodu nosi

korisne savete na ovaj topik mozete da prenesete na wow serbiu ili oficijalni blizardov forum

ima velike razlike kad neko dodje i pita "KOJE MAGIJE KORISTI KLASA KOJA NAEMA NIJEDAN SPELL" i tvog pitanja sa pricajte dulio

Ha, ha, ha! Pa što nisi onda ishejtovao dečka? [:D]

'Ajde, 'ajde...Meni je hejtovanje kul samo ako se neko pravi pametan ili prodaje muda, a nema pojma.

Ovako, šta god da bilo ko pita, to mi je ok. Ja sam isto ovde pitao mnogo stvari, jer ima dobrih igrača. Nema razloga da se ima taj idiotski trip "ako znam, e onda NEĆU da pričam i ne sme niko ništa da me pita". Budalaština, bre.

Link to comment
Share on other sites

alo bre ovo je rur ima da se zna ko kosi a ko vudu nosi

Prvo sam ovo procitao xD

Elem, Dulio, ti si specijalan slucaj, s obzirom da si ovde tol'ko godina pa mozes da pitas i "na koje dugmice se kreces" dobices tacan odgovor :) Ovako, obicno kad neko nov dodje i postavi takvo pitanje, doceka ga neko (najcesce Killy :D) i pozeli da se uopste nije ni registrovao.

Uostalom da, glupo je tankovati kao prot to je vec sazvakano hiljadu puta, cak i ako tankujes low-lvl instance, samo nabacis stit i 1h u arms / fury i cepaj, a lvlujes sa dps oruzjem.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam ovo procitao xD

Elem, Dulio, ti si specijalan slucaj, s obzirom da si ovde tol'ko godina pa mozes da pitas i "na koje dugmice se kreces" dobices tacan odgovor :) Ovako, obicno kad neko nov dodje i postavi takvo pitanje, doceka ga neko (najcesce Killy :D) i pozeli da se uopste nije ni registrovao.

Uostalom da, glupo je tankovati kao prot to je vec sazvakano hiljadu puta, cak i ako tankujes low-lvl instance, samo nabacis stit i 1h u arms / fury i cepaj, a lvlujes sa dps oruzjem.

Daj bre...Prot spec je verovatno najzabavniji za igranje ako te ne pale cifre, naročito posle 40. levela. Čak je najbolje levelovati kao prot jer skoro da nemaš downtime i solo radiš sve grupne/elitne kvestove i u krš opremi.

A plus je najzahvalniji za pvp dok se ne nagiruješ, dakle u low lvl BG-ovima.

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Samo cu reci dok sam levelovo svog 3ceg warriora (/palm) nedavno, levelovao sam ga ko prot. Revenge je critovao za skoro ceo mobov HP, znao sam navuci po 7 mobova i samo ih aoe sa revenge + TC. Uz to imas instant que za instance, tesko ko te tvog levela moze gankovati i da revenge sve vreme udara duplo jace nego mortal sto je tuzno :)

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Daj bre...Prot spec je verovatno najzabavniji za igranje ako te ne pale cifre, naročito posle 40. levela. Čak je najbolje levelovati kao prot jer skoro da nemaš downtime i solo radiš sve grupne/elitne kvestove i u krš opremi.

A plus je najzahvalniji za pvp dok se ne nagiruješ, dakle u low lvl BG-ovima.

Inace su grupni / elite kvestovi sada iste tezine kao i pre u vanili / tbcu...

Daj bre, pa ja sam solovao finalni Nessingwary quest u Nagrandu za koji sam u TBCu trazio jos cetvoricu kao za recimo Ring of Blood quest chain.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

ima velike razlike kad neko dodje i pita "KOJE MAGIJE KORISTI KLASA KOJA NAEMA NIJEDAN SPELL" i tvog pitanja sa pricajte dulio

pa ja upravo spamujem identicna pitanja na 'wow pricajte':) "nja nja gu gu biju me, koja sekvenca abilitija je teh pwn za rogua111" [:D]

mislim, ako je ono liku godiste u nicku, mogu da mu budem cale, ono, kad bi on i ja isto formulisali pitanje, nesto tu opasno ne bi bilo u redu:)

a i ti kao ne znas sta bi to moglo da bude "magija kod warriora"...ja znam sta on pita, samo sto ne umem da odgovorim, je li:)

al dobro, svestan sam da nisu svi carebeari ko ja, mada ja se drzim one da ne postoje glupa pitanja. nemojte biti elitisti, decko je sasvim fino pitao in my book.

mislim, ljudi izgleda zaborave da ni oni nisu znali da igraju i da su ko klinci vikali svom drugaru "uradi magiju" misleci na turbo u nekoj trkackoj igri:)

eto, juce se lik drao sve vreme u nekom bgu da smo noobovi i da treba da "l2p ili da pveujemo". lol, a kako da l2p jebem ti mater, da igram kuci s botovima, pa da se vratim kad naucim? pritom ne znam kolko se on naigrao kad je sve vreme kucao...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...