Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

pa ono dule ... vecina ljudi imaju kerove zato sto vole kerove, a ne zato sto hoce da imaju super dresiranog kera :D

dobro bre reki, pa necu ja da imam kera koji moze da izvodi trikove u cirkusu...al necu ni da mi se desi recimo da pojuri nekog na ulici kad nije na povocu pa da ne mogu da ga dozovem

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

btw kad smo vec na temi kucica, a da ne otvaram novu temu samo zbog jednog pitanja - da li neko zna koliko kosta stene bigla? NIje mi vazan pedigre, jer nemam nameru da od njega napravim izlozbeni primerak. Samo da je zdravo stene

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

btw kad smo vec na temi kucica, a da ne otvaram novu temu samo zbog jednog pitanja - da li neko zna koliko kosta stene bigla? NIje mi vazan pedigre, jer nemam nameru da od njega napravim izlozbeni primerak. Samo da je zdravo stene

Ispod 250E bukvalno ne možeš da ga nađeš...

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

imao sam bernardinca mazu i machku mrvicu uz koje sam odrastao i ono chudni su mi novi narashtaji..ostao mi je mrvicin sin djubisha koji je pobegao za nekom pichkom kad je imao oko godinu i po dana,to mi je bilo bash krivo,bio je prelep...

sad imam lilu dalas multipas (mesanac samojeda i retrivera) i rusku plavu machku koju je sesha nasla u bloku pored kontejnera potpuno istraumiranu koju ja zovem lemur iako je zensko,a sa nama zivi i njeno dete koje nismo uspeli da udomimo i ostade mu ime mache jer nismo hteli da mu damo ime koje bi se promenilo, ali eto..

image005hq.jpg dva meseca

image004im.jpg dva meseca

22567_224153726586_529466586_3782317_3303316_n.jpg osam meseci

22767_302405041586_529466586_4109903_436303_n.jpg osam meseci

sad sam skontao da ja na kompu nemam slike ostatka,ili mozda imam ali ne znam gde,moracu da pokupim da vam okachim kako sad izgledaju ta olichenja zla :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

btw kad smo vec na temi kucica, a da ne otvaram novu temu samo zbog jednog pitanja - da li neko zna koliko kosta stene bigla? NIje mi vazan pedigre, jer nemam nameru da od njega napravim izlozbeni primerak. Samo da je zdravo stene

Koleginica je pre recimo 3 meseca kupila upravo bigla, dala je 350 eur. Nisam siguran ni da je ona tražila izložbeni primerak, ali znajući je, sigurno je išla na "poznato štene". Znači možda može i nešto ispod, ali kapiram da je to realna cena.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...