Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

Highschool of the Dead je zaista jedna prolazna zabava i apsolutno je ciljana na mlađu shonen publiku.

Ume da bude zabavno, ali ništa više od toga.

Sa druge strane, kada bi se sve to prepakovalo u jedan celovečernji film, uz izbacivanje kompletnog fan servicea i glupih fora, mislim da bi taj film ispao sasvim ok.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dz ce sigurno postaviti full info za maid cafe night,ali nisam mogao da odolim [:D]

123-1.jpg

Al dobro,promo materijal :tf:

Nisam imala nameru da postavim full info jer:

- je to gistro host club gde hostovi ne rade ono sto bi trebalo vec poziraju

- jer doticno drustvo umesto da pusta japanske pesme pustaju i korejski pop jer to klinci traze, a meni su ranije trazili i lady gagu jer to zaboga deca slusaju, a od 12-pola 1 se pusta goth dark ebm (koji ja licno jako volim al nema nikakve veze sa drustvom i eventom)

- jer tamo dolaze likovi koji se iskljucivo loze na pesmu ako je ost iz neke njima gotivne anime

- jer su prekinuli sa mnom saradnju a da nisu smeli otvoreno da mi to jave (vec sam cula iz 5 ruke) zato sto sam htela da pustam pravi japanski rok a ne koreance, pop, i ostale gluposti

oO

 

Link to comment
Share on other sites

To su valjda likovi sto organizuju japanizam da ga jebem.

Za akademiju valjda i dalje prave besplatne koncerte podrske.

@Dz-ha prodali te zlikovci ;)

- jer tamo dolaze likovi koji se iskljucivo loze na pesmu ako je ost iz neke njima gotivne anime

Ma...ta ost muzika je meni u 90% slucajeva grozna(ceo taj jap pop),sem ako nije neki ambijental oni umeju da budu brutalno dobri.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...