Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Je l' bio neko sinoc na onoj zurci brucosa na Blaywatchu? Ja sam sreo dosta drugara koji su isli, i hteo sam da idem, al' kad sam cuo "pa na Blaywatchu je", rekoh "zajebi".

In the other news, jos dva dana bleje, celodnevnog igranja wowa, dolazenja kuci u 5 ujutru i spavanja do rucka, od ponedeljka krece faks :/

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e, jel ima mnogo drkanja oko toga? I ja to treba da odradim, a mrzi me do jaja cak i da saznam sta mi i kako treba. :D

Isto ovo što ti je šuki rekao, samo što se čeka dugačak red :(

Odoh do ušća da vidim neke patike duzmem :)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Je l' bio neko sinoc na onoj zurci brucosa na Blaywatchu? Ja sam sreo dosta drugara koji su isli, i hteo sam da idem, al' kad sam cuo "pa na Blaywatchu je", rekoh "zajebi".

dobro je da si to rekao, ja sam bacila 200 kinti da bih pobegla posle pola sata :D

Link to comment
Share on other sites

Isto ovo što ti je šuki rekao, samo što se čeka dugačak red :(

Odoh do ušća da vidim neke patike duzmem :)

Drugar mi je kukao juce kako je cekao dugo na vadjenje, zato sam ja svoju izvadio pre tipa 15-ak dana, za minut sve gotovo.

Mogli su bar neku drugu boju da metnu :/

damn i'm fugly

@Mira: pa bili smo blizu da idemo, ali opet me je to "Blaywatch" odbijalo :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Drugar mi je kukao juce kako je cekao dugo na vadjenje, zato sam ja svoju izvadio pre tipa 15-ak dana, za minut sve gotovo.

Ja sam juče čekao dva sata.

Anywayz sad ću da se najedem palačinki pa će da me boli stomak \o/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ja sam juče čekao dva sata.

Anywayz sad ću da se najedem palačinki pa će da me boli stomak \o/

FUUUuuuuu , nema decent palancinkarnica u Cacku. Jos citam ovo dok jedem tunjevinu i jaja bez leba :(

Edited by dustman

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

FUUUuuuuu , nema decent palancinkarnica u Cacku. Jos citam ovo dok jedem tunjevinu i jaja bez leba :(

Auch, that's rough :/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

čaša je proklizala pola metra preko stola na moje oči, sama od sebe. pritom sam ja stajao na metar od stola. usro sam se.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

bio do dalija, pa na veceri u ludoj kuci (izem ih glupave, nisu imali nista iz japanskog menija osim supa), sutra idem sa nekim kolegama sa faksa na rostilj u selo, sto ce biti interesantno samim tim sto u grupi ima i vegana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Napio se sa ćaletom, izbacio neku radzu, lol

Sad idem da bezidejno tražim zabavu po Jagodini.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...