Jump to content

Medal Of Honor 2010 i Call Of Duty: Black Ops


exile

Recommended Posts

skontao sam da perk ghost ubiva, jer spy planes lete kao blesavi, i od velike je koristi da te isti ne snime :)

nema stopping power, nema juggernout (il kako se vec pise) ...

recimo gas maska je poprilicno zahvalna jer sve prsti od specijalnih bombi koje te zaslepljuju... ja sam igrao i drao sa prvim profilom jer sam imao mp5 hardened lightweight i gas masku... mp5 puca mega brzo a precizan i bez nisanjenja, trcim ko blesav brzo, i spec bombe mi ne mogu nista :)

snajperi su nerfovani zaista poprilicno, onaj sto me je snajpovoa na jednoj mapi ko blesav sam skontao da nije ni nosio snajp lol, al je popio nozekanju dva tri puta :P

bio je i jedan bag de si dobiao i 10 nivoa prestidza, ali su apdejtovali servere... kad ce taj lagic seckanje resiti ne znam, ali kazu da rade ubrzano na tome

servera imao zilion i ima zaista dosta solidnih mesta gde se igra sasvim fino

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skontao sam da perk ghost ubiva, jer spy planes lete kao blesavi, i od velike je koristi da te isti ne snime :)

nema stopping power, nema juggernout (il kako se vec pise) ...

recimo gas maska je poprilicno zahvalna jer sve prsti od specijalnih bombi koje te zaslepljuju... ja sam igrao i drao sa prvim profilom jer sam imao mp5 hardened lightweight i gas masku... mp5 puca mega brzo a precizan i bez nisanjenja, trcim ko blesav brzo, i spec bombe mi ne mogu nista :)

snajperi su nerfovani zaista poprilicno, onaj sto me je snajpovoa na jednoj mapi ko blesav sam skontao da nije ni nosio snajp lol, al je popio nozekanju dva tri puta :P

bio je i jedan bag de si dobiao i 10 nivoa prestidza, ali su apdejtovali servere... kad ce taj lagic seckanje resiti ne znam, ali kazu da rade ubrzano na tome

servera imao zilion i ima zaista dosta solidnih mesta gde se igra sasvim fino

Hau abaut pre nego sto izbace jebenu igru somovi pohlepni .....

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

koje djubre od igre

shareno govno

zali boze 7gb

na pocetku trebao da udjem u neka kola i ocekujem da cu da vozim ono mi ispisalo hold right click to drive, i ti kao drzis desni klik i on vozi :))))

ima jedna zuta tacka u igri koju treba da pratis, kontam da bi malo inteligentniji orangutan mogao da predje igru na hard

ne znam kome ovo moze da se svidi osim retardiranim amerima :\

jbt betlfild 2 je mama za ovo

da ne pricam sto igra secka iako sam je pechovo, stavio na low priority i skinuo najnovije drajvere

Link to comment
Share on other sites

koje djubre od igre

shareno govno

zali boze 7gb

na pocetku trebao da udjem u neka kola i ocekujem da cu da vozim ono mi ispisalo hold right click to drive, i ti kao drzis desni klik i on vozi :))))

ima jedna zuta tacka u igri koju treba da pratis, kontam da bi malo inteligentniji orangutan mogao da predje igru na hard

ne znam kome ovo moze da se svidi osim retardiranim amerima :\

jbt betlfild 2 je mama za ovo

da ne pricam sto igra secka iako sam je pechovo, stavio na low priority i skinuo najnovije drajvere

nije toliko uzasno, ima onaj zombi mod :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa ono ima ih nije da nema, ali nije bas toliko sareno, na kraju i ne primecujes :)

skinovi oruzja su malo rofl, ali ni njih ne koriste ljudi toliko

ima dobrih servera gde zapravo ljudi znaju da igraju domination s&d hc td i ostalo, eto ako sam naisao na par tube nubova i to je to

sha znam, ja se fino igram :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

desilo se i meni, morao sam da restartujem nivo, nije pomagalo da se samoubijem i učitam poslednji save :(

prešao sam cod black ops, kul je priča al gejmplej nije nešto, mw i mw2 su po tom pitanju sabili. najviše mi je smetalo što oružje nekako deluje kao igračke a ne kao prave puške, ne umem to baš najbolje da objasnim, al to je klasična mana svih ww2 pucačina i razlog zbog kojeg dotične izbegavam :)

Link to comment
Share on other sites

oruzje zapravo nikada bolje nije izgledalo sto se mene tice :) pogotovo sto ima tog retro osecaja, a ne kao da su iz 22. veka

svaka izgleda perverzno i sa iron sights, te u glavnom i igram bez attachmenta

anyway, pre kupovine probajte krekovanu igru sa botovima da vidite mape i opremu koliko toliko

maximalni broj igraca po mapi je 18 za sada

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

drugovi borci,samo mi potvrdite da ima Q i E? Uporedite mi mplayer sa cod4 i uporedite mi velicinu mapa sa cod4?e , da i uporedite mi ak47 sa ak iz cod4ke, al cima isto kao tamo il se ne trese ic iahahaga?samo cod4 sve ostalo je za nubice hahahaha.

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...