Jump to content

Godfather CS Balcan open 2010.


Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa zato sto je ipak to sa 32 ekipe i veci je nagradni fond razumem ako je 16 ekipa pa da nema para al ovako ima :]

A ta 3 klana koja budu zauzela ta mesta ce sto posto imati svoje miseve ili cak nek dobiju pare pa ce oni uzeti misheve :]

Meni rekose da se svi bore za to da budu prvi,eventualno drugi.Po mom misljenju i fantasticno iskustvo se dobija.Mozda grese ... :)

P.S dovoljno mi je to sto dajem iz svog dze[a 13 000 din. za miseve i pomazem oko smestaja.mislim da su nagrade vrhunske

A ne cipimo se ni din.ono sto mi dobijamo je fina promocija lana i igraonica.a nadam se i slavu ako nasa ekipa nesto napravi.ako ne od slave nista :)

Edited by The Godfather gaming
Link to comment
Share on other sites

Meni rekose da se svi bore za to da budu prvi,eventualno drugi.Po mom misljenju i fantasticno iskustvo se dobija.Mozda grese ... :)

P.S dovoljno mi je to sto dajem iz svog dze[a 13 000 din. za miseve i pomazem oko smestaja.mislim da su nagrade vrhunske

A ne cipimo se ni din.ono sto mi dobijamo je fina promocija lana i igraonica.a nadam se i slavu ako nasa ekipa nesto napravi.ako ne od slave nista :)

samo opusteno :)

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da smo mi u Beogradu placali 1200 dinara po coveku, ovo je bagatela :D

Bjeko jel ce te vi da igrate ? ili nema izgleda

Na zahtev Bobanov da naglasim to da je mreza gigabitna(par hiljada evra je ulozeno u mrezu i server)

On je rekao da se neka ekipa cima za to kako kanter radi.Vrhunski.masina na kojoj ce da budu podignuti serveri je placena 1200 eura,a racunari su pre godinu dana placani 650 eura sa sve monitorom.

Racunar na kome ce da budu podignuti serveri:

INTEL XEON X3330

4GB RAM

GIGABIT LAN

Konfiguracija nasih racunara:

intel[R]Corel[TM]2Quad CPU

Q6600 @2.40GHz

2.40GHz,2.oo GB of RAM

U novijoj prostoriji su jos noviji (jaci) racunari i misevi su mx518 tice,ako vas jos nesto zanima samo pitajte...

Link to comment
Share on other sites

Hah, pa doci ce Bjeka sa nekim drugarima da puca naravno :) Inace Onliners ne igraju vec par meseci.

Bilo je do sada vec par turnira i nisam cuo da se iko zalio na racunare i na rad CS-a.

Prostorija u kojoj ce te igrati? Pa sasvim nebitno s obzirom da necete biti u istoj prostoriji sa vasim protivnicima :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...