Jump to content

Godfather CS Balcan open 2010.


Recommended Posts

Sine zasto pricas neke glupe stvari nije mi jasno?!? Sta si ti neki ESWC monster osvajac wcga sta?!? Mudonja 16-10 16-11 ako je to sa pola snage onda ne znam

A drugo i da igraju snjima tako kao ti sto kazesh! POSTO SI PRO tamo kod vas u pancevu kad bi dosli sa ugashenim monitorima bi igrali. cA_Ao~

KO tebi rusi sneska brale?

DOBAR DAN...DOVIDJENJA

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GG ENTiTY GG BGD ONLINE!

GG BB, Gosebumps, UrbanExp, IMT!

Turnir malo kasnio sa satnicama, na kraju se sve extra zavrsilo, fer i korektno!

Igra je mnogo dobro radila, za to mozemo pohvaliti administratore igraone :) Tur bih ocenio sa 10 da se nisam smrzao u hostelu xD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Sine zasto pricas neke glupe stvari nije mi jasno?!? Sta si ti neki ESWC monster osvajac wcga sta?!? Mudonja 16-10 16-11 ako je to sa pola snage onda ne znam

A drugo i da igraju snjima tako kao ti sto kazesh! POSTO SI PRO tamo kod vas u pancevu kad bi dosli sa ugashenim monitorima bi igrali. cA_Ao~

Idi popi Nozinan,da se smiris malo,posto vidim da ti nije dobro

Link to comment
Share on other sites

Bravo za organizaciju, jeste bilo kasnjenja al je sve izgledalo full. Svaka cast za cimanje, sisajte ga za onaj restart vs Nis Be i tako :D. Vidimo se na sledecem Godfather turnisu :D.

GG Entity, zasluzeno ste uzeli, alal vera :D

GG i ostalim ucesnicima turnisa :D

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

A jbg Bjeko sta da se radi...svi znaju da si ti PRO organizator pa smo te zbog toga napeli... :P

Izvinite BGD-online- jos jednom na tom propustu,nije bilo namerno,a msm da ste shvatili po tome sta sam im rekao da nije bilo namerno... :D

Sve u svemu dobar tur....svaka cast ekipi enTity na pobedi!

see you all on next tur... ;)

Never walk alone...da ne zavrsis u bolnici!!!

READY...STEADY...POZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Sine zasto pricas neke glupe stvari nije mi jasno?!? Sta si ti neki ESWC monster osvajac wcga sta?!? Mudonja 16-10 16-11 ako je to sa pola snage onda ne znam

A drugo i da igraju snjima tako kao ti sto kazesh! POSTO SI PRO tamo kod vas u pancevu kad bi dosli sa ugashenim monitorima bi igrali. cA_Ao~

Dobro je ne primaj se, i ne prozivaj mene i igrace iz Panceva.

Post koji sam stavio je bio alt tab, gledao sam zera ili nekog dr. iz nw-a kako resava, iz neke opustene situacije ubije tri coveka zastekana, zbog toga je bio taj post napisan.. nisam obratio paznju na vasu igru tj. igru urbnaExp. , ne znam ni ko si ti sa jednim postom na ruru. Uglavnom nema potrebe da se lozis i da me prozivas, popricao sam ja sa onim sa kojim sam trebao da pricam u vezi tog posta i editovao ga zbog toga sto cenim urban i uopste ekipe koje se trude i vezbaju, odnosno koje napreduju u igri na svakom sledecem turniru.

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je ne primaj se, i ne prozivaj mene i igrace iz Panceva.

Post koji sam stavio je bio alt tab, gledao sam zera ili nekog dr. iz nw-a kako resava, iz neke opustene situacije ubije tri coveka zastekana, zbog toga je bio taj post napisan.. nisam obratio paznju na vasu igru tj. igru urbnaExp. , ne znam ni ko si ti sa jednim postom na ruru. Uglavnom nema potrebe da se lozis i da me prozivas, popricao sam ja sa onim sa kojim sam trebao da pricam u vezi tog posta i editovao ga zbog toga sto cenim urban i uopste ekipe koje se trude i vezbaju, odnosno koje napreduju u igri na svakom sledecem turniru.

brate imas utoku upotrebi je :\

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...