Jump to content

Godfather CS Balcan open 2010.


Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@unkind

kad bi mogli svima bi izasli u susret ali to je nemoguce jer ima previse ekipa sa strane, tako da ce neko morati da dodje u 9 ujutru :/ . Sto se mene tice licno i ja bi voleo da tur traje dva dana, ovako ne znam dal je uopste izvodljivo da se turnir zavrsi u nekom normalnom vremenu ali nista od mene ne zavisi vec od gazde igraonice ( organizatora). Satnice cemo videti da sto pre uradimo ali vec po grupama mozete videti otprilike kad se igraju mechevi tj ide se redom od grupe A do grupe D stim da za jedan mech treba oko sat vremena i manje a igraju se 3 mecha istovremeno :) . Nadam se da ce turnir proci u najboljem redu, probacemo da sredimo online hltv. Vidimo se , pucamo se ;)

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Grupe by Godfather

Grupa A

1. urbanExp

2. Gosebumps

3. Gusari

4. BB

5. Itsmorphintime

Grupa B

1. ENTiTY

2. ATW

3. vF

4. BFH

5. Nis,Be

Grupa C

1. Newave

2. Reaction

3. smk34k

4. Playground

5. tp.roccat

Grupa D

1. BGDonline

2. Godfather.NSB

3. Selected

4. Dizel Kamile

A1 vs C2

A2 vs C1

B1 vs D2

B2 vs D1

Satnice, mape sutra prepodne. Izvinjavamo se zbog kasnjenja

izostavili ste klan "Shon snd Sons"

Edited by The Godfather gaming
Link to comment
Share on other sites

ako nisam pomesao grupa B redni broj 3.

ne VF , Shon and sons

cim se probude krle wexy i bjeka stavljamo satnice i sistem igre,ja sam nacuo da su sinoc snimili zdreb i da je odluceno da se igraju 4 grupe,prva dva idu dalje.ostaje top osam u cetvrt finale,pa polufinale pa finale...posle sve detaljno na gf forumu I SATNICE NARAVNO.tURNIR CE SE VEROVATNO IGRATI JEDAN DAN SA OBZIROM NA TO DA IMA DVADESET KLANOVA A NE 32 KAO STO JE BILO PLANIRANO.

Link to comment
Share on other sites

ne VF , Shon and sons

cim se probude krle wexy i bjeka stavljamo satnice i sistem igre,ja sam nacuo da su sinoc snimili zdreb i da je odluceno da se igraju 4 grupe,prva dva idu dalje.ostaje top osam u cetvrt finale,pa polufinale pa finale...posle sve detaljno na gf forumu I SATNICE NARAVNO.tURNIR CE SE VEROVATNO IGRATI JEDAN DAN SA OBZIROM NA TO DA IMA DVADESET KLANOVA A NE 32 KAO STO JE BILO PLANIRANO.

COVECE KAD POSLE? Turnir pocinje za manje od 24h, ti ne znas kada ko treba da dodje ni da li se igra 2 dana? Treba da predjem 500km u oba smera, a ti 24h unapred znas samo da mi kazes KOJA sam grupa... Ni kada igram, ni koliko igram, ni koliko se ladim!

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem da se ja jos uvek nisam nikako umesao u organizaciju niti znam da li cu, pa stoga nisam ni pravio sistem igranja, satnice itd. I nisam ni bio tu kada se to radilo vec me je saigrac samo izvestio o desavanjima. Imam poverenja u lokalne CS igrace koji organizuju ovo da ce uspeti da sve izvedu kako treba :)

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem da se ja jos uvek nisam nikako umesao u organizaciju niti znam da li cu, pa stoga nisam ni pravio sistem igranja, satnice itd. I nisam ni bio tu kada se to radilo vec me je saigrac samo izvestio o desavanjima. Imam poverenja u lokalne CS igrace koji organizuju ovo da ce uspeti da sve izvedu kako treba :)

koliko znam,Niko od igraca nije u orgi samo su krle I wexy pomogli glavnom organizatoru oko izvlacenja grupa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...