Jump to content

Parlament LAN by Matrix Gaming


ZOOM_

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ekipa b.symph dolazi! Ocekujemo sjajan turnir i dobru zabavu! Nas ne interesuje da li je neko uplatio i ko se prijavio, DOLAZIMO DA SABIJEMO :) Srecno sa turnirom! Svidja mi se opcija prenosenja meceva putem LIVE broadcasta :) Kao ona dva fegeta sto prenose eswc mecheve hahahahahaha :) samo napred, GL sa turnirom i naravno HF! Cuo sam da ce biti i neke GO GO igrachice :D hahahahhah!

Link to comment
Share on other sites

Proto koja je poenta tvog posta ?

Odes lepo procitas na prvoj strani ovog topica sve i tako ce da bude .
Ovo je bio moj odgovor . Ne bih se upustao u bilo kakvu raspravu . Tamo stoji datum i broj ekipa . Mislim da ne trebam da crtam . Nemam nameru da pojedinacno svakom objasnjavam ovde na forumu . Za sve sto vas zanima u vezi turnira ostavljeni su podaci : MSN/e-mail i broj telefona . Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Naravno da shvatam . 10 ekipa ima najavljenih u 4 dana koliko ova objava traje . Shvatam i ekipu iz KGB igraonice . Kapiram ja sve to , samo mi je simpaticno sto sve to pokazujete :)

Ako neko drugacije misli , postujem to , ali mu nije mesto u ovoj temi .

Ja sam nesto ovde stavio i objavio . To ce se ispostovati jer to moja obaveza prema ucesnicima .

Hvala na razumevanju !

Za ovakve stvari ja bih vam dao makar warn

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Moja pitanja su bila realna, bez ikakvog prozivanja. Nisam nikada igrao u vasoj organizaciji pa zelim da pitam sve sto me interesuje.

Ali ako ti kazes da garantujes za informacije sa prve strane, onda ok. U organizaciji Matrixa smo igrali, to je dokazano da je ok. Ovaj put cemo verovatno probati kod vas pa da vidimo :)

PS: opusti se bre, rasteraces zainteresovane :D

Link to comment
Share on other sites

Moja pitanja su bila realna, bez ikakvog prozivanja. Nisam nikada igrao u vasoj organizaciji pa zelim da pitam sve sto me interesuje.

Ali ako ti kazes da garantujes za informacije sa prve strane, onda ok. U organizaciji Matrixa smo igrali, to je dokazano da je ok. Ovaj put cemo verovatno probati kod vas pa da vidimo :)

PS: opusti se bre, rasteraces zainteresovane :D

Ja sam ipak malo stariji od dosta vas ( 29 godina ) i ne mogu da dopustim da se u ozbiljnu pricu provlace neozbiljni komentari . Ovo je organizacija servera Parlament ( i tu ste dobrodosli ) u saradnji sa 2 igraonice , za koje smo smatrali da su najpogodnije za igranje turnira - Pyramid i Net21 . Ovaj topic se odnosi na zainteresovane ekipe i igrace za turnir , s toga bih molio da se izbegnu nepotrebni postovi .

Senko iz Indije u svakom slucaju bice sve ekipe ispostovane

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Brzo dolaze ljudi iz nase organizacije da podrze sve ovo da bi proteklo u najboljem redu . Tek danas jutros su obavesteni da je PARLAMENT organizacija pokrenuta . Nemojte zaboraviti da mi nastupamo SVI ispred PUBLIC servera u organizaciji sa Pyramid i Net 21 . Iskreno prvi put , online , na ovom forumu , mi se desava da neko sumja u organizaciju koju sam ja pokreuo :) Ima vremena , upoznacemo se , meni su primaran cilj ekipe ( veceras me je isprozivao . Ja nemam cime da se predstavim osim ................. Imamo uspesan Public server iza nas , imamo fin forum , na kome je svakome dozvoljen pristup , ja sam ZOOM

aka standza iz Novog Sada , Head admin : Bivseg parlamenta( sadasnjeg cooler master clariona ) , Kolibe BIG , a danas PARLAMETNTA-CS,COM, . Za sve informacije o meni mozete saznati licno od mene , U igraonici Pyramid ( doci cu ) , U KGB od Sakala mog drugara ( nisam se slagao sa nekim metodama i otisao sam ), na KGB hostingu od ljudi koji ga vode . Ostali koji me znaju , znaju i ko sam ja . O organizaciji u kojoj sam ucestvovao , mozete videti na nasem forumu . Obzirom da ovo nije mesto reklamiranja drugih sajtova koji se bave istom tematikom ja necu da vam kazem koji je . Imamo najjacu organizaciju koja je predstavljala PARALMENT i iskreno pozdravljam sve ucesnike turnira i sve osobe koje su podrzali ovo , jer su samim tim podrzali i nas kao Commnity . Citava ova zurka se vrti oko PARLAMENTA ! ! ! 212.200.163.179:27015 Dobrodosli ste !

Ponavljam mi smo ozbiljna organizacija koja se bavi CS - om . Nas naziv je PARLAMENT-CS.COM . . Ako nekome treba jos kakvih obavestenja :

www.parlament-cs.com
i neko ce mu izaci u susret . Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...