Jump to content

Parlament LAN by Matrix Gaming


ZOOM_

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve si lepo za napisao za 32 ekipe a koliko mi se cini tesko ces ti i 16 skupiti....koliko ekipa treba da uplati da bi se turnir odrzao i naravno kako bi isle nagrade kad bi bilo recimo 16 ekipa npr :P

Edited by markule
Link to comment
Share on other sites

Dobro ce biti organizovan turnir, ne vidim zasto ljudi ne bi uplatili i dosli. Cinjenica je da je opsta nemastina i da se nikome skoro ne daje 10-15k za 5 ljudi da dodju, jedu, piju, obavljaju nuzde, spavaju i odu kuci da bi ispali u grupama ili 1/8finala. Cast pojedincima koji su verni turnirima i sreca onih koji imaju para pa mogu da rade sta oce. Cinjenica je da je i matrix odlozen iz istog razloga, ali negde mora da se prelomi i neki turnir mora da se odrzi. A svi kao da se ustrucavaju da oni nece prvi da uplate da se ne zajebu. Pa mora NEKO prvi da uplati.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre, sta se lozite da ce neko da vas zajebe?! Uplatite jebene pare za turnis i dodjite da se druzimo, sta filozofirate i serete vec 20 dana? Ako ne mozete da dodjete, napisite tako da ljudi znaju, ako mozete uplatite pare i cao zdravo :) :*

Edited by mith.SATARA shokica

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre, sta se lozite da ce neko da vas zajebe?! Uplatite jebene pare za turnis i dodjite da se druzimo, sta filozofirate i serete vec 20 dana? Ako ne mozete da dodjete, napisite da ne mozete da ljudi znaju, ako mozete uplatite pare i cao zdravo :) :*

Dovedite janju soma !

Link to comment
Share on other sites

Aman prijatelju , brate , pobratime .......... Od pocetka ja pricam da prijava treba da izgleda ovako = POSTOVANA UPLATNICA .

Ali svi navikli pisi me tamo ! Zbog cega ? Da bi stajalo 25 ekipa a niko nije uplatio ? Prijava treba da bude uplata , a ne pisi NAS . Svaka svima cast , ali za ovo su prijavljivali putem maila , ovog foruma , 3 druga foruma , MSG telefona , MSN-a . . .

http://parlament-cs.com/forum/index.php?/forum/53-parlament-lan-by-pyramid-novi-sad/

Ovo je recimo Parlament forum .

Turnira ce biti i tu nema dileme .

Koliko puta da vam kazem , da sam zeleo SVOJ turnir , pa igrao bih ja na njemu sam . Ovo zavisi od vas i ja se tu nista ne pitam . Moje je da vas ispostujem jer ste se odazvali .

Nemam potrebe da smisljam ista jer je komplet turnir osmisljen . Turnir ce biti i ucestvovace 32 ekipe i to je ono sto mogu da garantujem !

ja kao da sam pricao nekim drugim jezikom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...