Jump to content

Sarac LAN Tour #2


Dejan K.

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GG urbanfmt , GG kds , GG Uprising , GG unknown .. Cestitam unknownu na osvojenom turniru .. Sve je bilo lepo osim kraja i nacina na koji smo ispali sa turnira .. Sve najbolje svima i nadam se da vise nikad necu morati da dodjem na turnir slican ovome.. :)

Lepo ti rekoh da ne ides na seljacke turnire,nisi me poslusao.Ceo zivot se cobani u gumenim cizmama butaju begismenima,to je to.Sudija da proverava ikakve komande NAKON meca-"nidje veze".

HAHAHAHAHHA DA DA DA! TRIFKE OSVAJAC TURNIRA :D:D:D

Bizina izjava wxy-u: Kad skupim malo para dolazim dole kod tebe u nis da pusim kite i jebem ih!

Nista novo,Biza je pusac kurca samo takav,imao se i kod koga ispraksovati-kod Branka!GG.

Link to comment
Share on other sites

GG svima , bravo UNKNOWN i KDS .

Izvinjavam se svima oko propusta koji su se desili.

Bravo Bato , Wexy (Wixi) :) , Confy , Kasade...

Misa odusevio :D , nikad nisam video decka koji je pozitivan u svakoj situaciji.MISO CARE! :)

Jos jednom GG svima !!!

Edited by k1De/1/ evL.

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

GG SVIMA.....Svaka cast ekipama jAJATORE, KDS, STAROPRAMEN, NUM....odlicna polufinala i naravno finale.....;)

Bilo je samo par propusta za 2 dana turnira, ali dobro...na greskama se uci....i mi i ekipa LWC....;)

Sto se tice samog turnira, dobri igraci, dobro druzenje i zezanje, kompovi i server skroz ok (malo je zezao flash, ali svima je bilo isto), u sustini po meni je bilo OK....

Na kraju jos jednom, GG SVIMA i hvala svim ekipama koje su dosle na turnir ! <3 <3 <3

Demoi ce biti danas/sutra (kao i slike) samo da malo nadjem vremena da se odmorim i posle odem do igraone ;) :)))

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

GG svima , bravo UNKNOWN i KDS .

Izvinjavam se svima oko propusta koji su se desili.

Bravo Bato , Wexy (Wixi) :) , Confy , Kasade...

Misa odusevio :D , nikad nisam video decka koji je pozitivan u svakoj situaciji.MISO CARE! :)

Jos jednom GG svima !!!

ORGA: nemojte se molim vas drati policija ce doci MISA: OK , AAARGHH AJDE AJDE AAAAAAAAAAAA HAHHAHAHHAHAHHA <3

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Kide ajde bez qrchenja samo sam lepo rekao, decaci koji su bili na turniru su mi pricali! Inace ne idem na low turnire ;) <3

GO TO www.psihijatrija.rs imas puno toga korisnog da procitas i saznas ;)

@ BIZA : hahahahaa....MISA najveci ludak i najgotivniji lik koga sam upoznao u poslednje vreme :)))) <3

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Turnir je bio super organizovan s obzirom da su momci imali 10 kompova na raspolaganju, nijedan mec nije kasnio,

svaka cast malom kideu(moraces da mi prodas svu onu opremu tvoju :D) i squicku naravno, sve je bilo maximalno korektno.

Masine su radile solidno, nije to bilo nesto preterano dobro , ali nije bilo ni lose, moglo je da se igra bez problema.

Sto se tice samog DW-a protiv vF-a, niko od nas se nije bunio niti trazio tu bilo sta, posle meca koji smo izgubili napisali smo gg , pruzili ruku momcima

spakovali stvari i krenuli kuci, doaso je momak i rekao ,ipak igrate dalje , jedan od njih je imao izbindovan skrol.

Ne kapiram ljude koji brane njih, mozda je bio propust sto nije provereno pre meca ili na halfu, ali dal je ok da momak ima u izbindovan duck

iako je to zabranjeno NA SVIM TURNIRIMA, i on to dobro zna i najverovatnije je ceo turnir igrao tako..

Uglavnom NAJBITNIJE je da je biza skupio malo para pa moze da ide dole da pusi kite kako je rekao :DDD

MISA JE BOG ! :D

Link to comment
Share on other sites

bindovan mu je duck na skrolu, to je i sam priznao, ali ga nije koristio 100% sto se moze i videti na hltv demou. ali ne, organizatori turnira nisu zeleli da pogledaju demo jer ih je kassad ubedio jednom recenicom.citiram "na hltv demou se ne moze dokazati da li je koriscen duck bindovan na ctrl/space ili na duck tako da je to gubljenje vremena"

KDS osvaja

poz

vrhunska odvala kasada

Edited by nEGRo
Link to comment
Share on other sites

GG svima , bravo UNKNOWN i KDS .

Izvinjavam se svima oko propusta koji su se desili.

Bravo Bato , Wexy (Wixi) :) , Confy , Kasade...

Misa odusevio :D , nikad nisam video decka koji je pozitivan u svakoj situaciji.MISO CARE! :)

Jos jednom GG svima !!!

MISA JE BOG! ahahahhahahhaha a biza kad skupi pare ide dole da pusi kite :D:D::D

Super je bilo svaka vam cast :))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...