Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@Dule:

e moj ti

@Corey:

Morao sam, biće krš Liverpul ove sezone :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedva sam izdrzao neki poslovni sastanak sa likom koji mi je preko pola sata pricao a da nije skinuo naocare za sunce, iako smo bili ispod suncobrana i danas je bilo ovakvo vreme kakvo je bilo. Ne trazim mnogo od ljudi ali zaista, pricati sa nekim koga prvi put vidish a da ne skinesh tamne naocare je za mene veca uvreda i dno dna ponasanja nego da si dosao neopran i smrdljiv sa persunom medju zubima. Da je lik josh i zvakao nesto, samo bih ustao i otisao. Posao je vazan, ali treba imati neki nivo. pricamo o arhitekturi a ne o dilovanju kokaina

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jedva sam izdrzao neki poslovni sastanak sa likom koji mi je preko pola sata pricao a da nije skinuo naocare za sunce, iako smo bili ispod suncobrana i danas je bilo ovakvo vreme kakvo je bilo. Ne trazim mnogo od ljudi ali zaista, pricati sa nekim koga prvi put vidish a da ne skinesh tamne naocare je za mene veca uvreda i dno dna ponasanja nego da si dosao neopran i smrdljiv sa persunom medju zubima. Da je lik josh i zvakao nesto, samo bih ustao i otisao. Posao je vazan, ali treba imati neki nivo. pricamo o arhitekturi a ne o dilovanju kokaina

mislio sam da samo meni to smeta :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@killy

jbga moras nekada i da radis nesto po kuci, svaka promena pozitivno psiholoski utice (bar na mene), a nemam bas toliko para pa da platim druge da to rade za mene, na kraju sposoban sam, umem.

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

jedva sam izdrzao neki poslovni sastanak sa likom koji mi je preko pola sata pricao a da nije skinuo naocare za sunce, iako smo bili ispod suncobrana i danas je bilo ovakvo vreme kakvo je bilo. Ne trazim mnogo od ljudi ali zaista, pricati sa nekim koga prvi put vidish a da ne skinesh tamne naocare je za mene veca uvreda i dno dna ponasanja nego da si dosao neopran i smrdljiv sa persunom medju zubima. Da je lik josh i zvakao nesto, samo bih ustao i otisao. Posao je vazan, ali treba imati neki nivo. pricamo o arhitekturi a ne o dilovanju kokaina

Kako se ti onda tacno druzis sa ciletom ako ti to smeta? :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ni ja ne volim novcanik.Mislim ono,jebeno,kao da neko pokusava da mi gurne kockastu kitu ceo dan,dovoljno mi sto vuchem mobilni i mesechnu sa sobom,ionako se stalno pipam za dzepove i da li su oni tu,samo mi fali josh da moram da brinem i za novchanik,a pritom,kad se izgubi,to je potpuna havarija jer je sve od dokumenta uglavnom tu..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nego vudz, truper koji je efikasniji našin da se osveži memorija sem F5 :D znam da ima neka run komanda, ali ne mogu da je izguglam.

ne znam na šta misliš bro. Refresh web stranice? Ctrl+R bi trebalo da invalidira keš tj. da učita skoz celu stranu iz početka

Link to comment
Share on other sites

i da,napravio sam prvu kajganu u zivotu :)

Znam da cu sad da navucem bes mase,ali ponosan sam na sebe:)

Sad znam jos jedno jelo koje ce me spreciti da umrem od gladi u nekim trenucima

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...