Jump to content

DL banned for multiple


TonCa

Recommended Posts

Najpre poz svima, bez upadica i neumesnih komentara samo zelim odgovor na pitanje.

Jel zna neko kako mogu da promenim/hakujem svoju ip adresu kompa ?

Naime dobio sam ban na DL zbog multiple a cak nisam ni napravio 2 acc , vec je drug igrao 2 game-a kod mene s njegovim accom.

Uvek kad pokusam da objasnim u supportu oni mi banuju svaki sledeci acc tako da sam odustao od toga .

Ako neko zna odgovor na zadato pitanje neka odgovori , pozenjan je i snimak sa youtube-a (ja nisam uspeo da nadjem).

Link to comment
Share on other sites

tnx momci , uradio sam kao sto si rekao kaj samo se pitam jesam li uradio ispravno :D

Tools / Options / Privacy / i isao sam clear ur recent history sve pobrisao i clear all cookies sve , i napravio sam novi acc na DL.

Jel cu moci da igram sig na ovom acc-u a da ga ne banuju kad podnesem onaj zahtev ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ghahahahahaaha,cancelovali jewnie-a!

Ja tamo imam jedno desetak accountova (kad kod smo menjali naziv klana iz visoko-estetskih razloga). DeuS,tDe,t)(de.............auuuuuu,mi dota-dinosaurusi smo tamo izgleda jos uvek zasticeni. Vidis,ja tamo otvoreno kazem da imam 10 accountova dok je overseer u igri,i on napise ":D". Sa druge strane...jadan jewnie :((

Anyway,iskljuci cookies,restartuj modem i to bi trebalo da upali. Ako ne,napravi account i registruj ga iz neke igraone,ili od nekog ortaka,sacekaj 2 nedelje za SIG request (nemoj da ga saljes od kuce vec sa istog mesta gde si napravio account) i onda kad dobijes potvrdu pocni da igras od kuce,normalno. To ce 100% da radi,tu nema greske,samo je bitno da taj tvoj ortak/keva/tekta/brat nemoaju registrovan sa te adrese.

I zasto ja nemam pravo na Custom titulu. Ovo je skandalozno! Tvorac najtrofejnijeg srpskog dota tima nema pravo na Titulu. Idem sad da jedem steroide,a kad se vratim,hocu da stoji "Otac Dote",ili tako nesto,inace cu peachwise da napravim Bitno je da Igor,koji ceo zivot igra,a nikad nista nije naucio IMA PRAVO na titulu..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...