Jump to content

Recommended Posts

bi se organizovalo jednog dana u sedmici medjusobno vezbanje izmedju igraca. Bila je tema juce (rollbackovan je forum za 1 dan), da ne duzim pricu, bilo bi lepo da se neko od administratora javi, da smislimo pravila pa da stavimo na zakaceno ? Igra je tek izasla, uskoro ce vecina nas da zavrsi kampanju (ako vec nije) pa bismo mogli da praksiramo 1v1, 2v2 :).

Link to comment
Share on other sites

Ok posto se master admin javio :). Evo mog razmisljanja da bude neki vikend dan, dakle subota ili nedelja, po meni nedelja je bolja, i jos samo od koliko sati da krenemo. Juce je bilo pozitivnih odgovora od clanova u temi, ali forum je rollbackovan :(. Svako svakog adduje, posle bacimo replayeve, malo prodiskutujemo u toj temi i to je to. Samo da naglasim ESL je pre bio subotom Zotac je nedeljom, oba krecu u 14:00 h. Moze nekad i da se baci neki custom game,... E sad u koje vreme i koji dan cemo da igramo bilo bi najbolje da i ostali clanovi ucestuju pa da to sve lepo sredimo :).

Mogu ja da dignem jedan wordpress i da tu kacimo replayeve i komentare. Samo recite sta gde kako.

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo super za impruvovanje gameplaya domaćih igrača, i za unepređenje frendly atmosfere među ljudima :)

Samo, trebalo bi svako sebe da rankira nekako, tj da edituje svako svoj post gde smo napisali naše nickove i da svako navede svoj skill level tipa:

- mogu da pobedim normal compa, harda već teško.

ili - mogu da dobijem dva insejna sâm.

ili - specijalizovan za partije 2na2

Mogli bi i da navodimo koaj smo divizija i koji rank ali kolko sam skapirao to nije nešto naročito merodavno...

Link to comment
Share on other sites

Posto je thread opao, evo ja cu da iznesem svoje misljenje. Da se ti mecevi odrzavaju svake nedelje od 17 h, Zotac je u 14h, oni koji igraju Zotac ce se prorediti jer je jako brz cup, tako da ce do 17h biti vecina slobodna pa ce moci da se odradi trening. Naravno mozemo da igramo i 2 v 2 i 1 v1, mozda neko na 2 v 2 pobedi viljusku i zljonza :). Naravno ako taj thread ide na zakaceno, bilo bi dobro da se tu jave igraci koji su raspolozeni za to i da napisu rank i ligu i svoj id :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...