Jump to content

GODFATHER DOTA TOURNAMENT NIS


krlee

Recommended Posts

ne,veruj mi mogu i ovo drugo ako nastavis da budes tako bezobrazan bez razloga...

neka,pusti ti mene da ja kljucam mozgice ovih koji bespotrebno hejtuju,zato sam i ovde...a tebi kao i ostalima kojima to smeta,ignorishite

momak,najgori stadijum poremecenosti koji sam do sad video(makar ovde) je taj da nekome smeta post koji se njega uopshte ni ne tice.ne dozvoli da i ti postanes takav,i kloni me se...zahvaljujem

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne,veruj mi mogu i ovo drugo ako nastavis da budes tako bezobrazan bez razloga...

neka,pusti ti mene da ja kljucam mozgice ovih koji bespotrebno hejtuju,zato sam i ovde...a tebi kao i ostalima kojima to smeta,ignorishite

momak,najgori stadijum poremecenosti koji sam do sad video(makar ovde) je taj da nekome smeta post koji se njega uopshte ni ne tice.ne dozvoli da i ti postanes takav,i kloni me se...zahvaljujem

:)

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

jel moze neko da banuje ovog lika odavde? :/

mene da banuje? zbog cega? zato shto sam izneo neko svoje mishljenje,mozda malo van necijeg interesovanja...ali nisam ja taj koji je prvi rekao neshto tipa "ajde debilu prestani,nikoga ne zanima itd itd" i time zapoceo sva ova sranja od kojih mi je muka vec.

tako da ako bi neko trebao da bude banovan,to je on.

izvoli matori,neshto nejasno?:) sve sam lepo objasnio,treba biti bash zaostao pa ne ukapirati...a ja verujem da ti to nisi

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

pa ako ti mislish da sam ja bio bezobrazan tako sto sam odgovarao na necije prozivke i ostalo,onda ok :S

da moram.imam pametnija posla,ali nisam takav covek pa da preskocim preko neke uvrede ili slicno.ne pronalazim se,pogledaj prvi post ispod organizatorovog i sve ce ti biti jasno.

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Deadly_burek

cod 2 i gotovo... jedina igra bez bolesnih airstike-ova i takih sranja... samo u cod-u 2 i CS-u mozes doslovno biti pro ... u cod-u 4 i mw2 nemozes, te 2 igre su napravljene za bogatu djecu

'nuff said.

Edited by Pr0toSS

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

moguce da tako lici,ali ja ama bash nishta ne bih napisao da jova nije menjao svoj prvi post 3 puta,dok nije ukapirao na shta ce se neko najvishe smejati(hteo je da ispadne zanimljiv valjda)

prva 2 puta ja nisam ni napisao nego je bio neki bag ko god da udje preko linka bude ulogovan kao ja. i onda ljudima zanimljivo :D

i prestanite vise da smarate, ako niste skontali, IMA TUR!!!!

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...