Jump to content

Starcraft 2 Replayevi


Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako imate baš jake mašine, onda instalirate "Camtasia studio" ili "Fraps", i onda snimite sami svoje repove (kad ih već gledate jednom prilikom) i okačite onda i videe i rep fajlove, jer je ljudima lakše da odgledaju video uglavnom. Video možete i na rapid da okačite. Osim, naravno, ako se ne radi o partijama od po sat vremena...

(ovo vas u stvari ja ložim jer me zanima da odgledam, ali na poslu ne mogu da instaliram SC2) :P

Edited by MilanGM
Link to comment
Share on other sites

Meni je deset puta bolja varijanta repa umesto videa, kako god da ga izmontiraš, uvek je zgodno kad sam možeš da cunjaš po mapi (najbolja varijanta pustiš video sa dobrim komentarom, a ti gledaš rep iz igre).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je deset puta bolja varijanta repa umesto videa, kako god da ga izmontiraš, uvek je zgodno kad sam možeš da cunjaš po mapi (najbolja varijanta pustiš video sa dobrim komentarom, a ti gledaš rep iz igre).

realno... film je uzivanje... kao da gledas bilo koji film... ali iz repa se uci... vidis non stop koliko resursa, koliko radilica... imas timere za build order... mozes komplet plagijat da postavis :D

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam igrao vs nekog lika koji je u top 20 diamonda :)

Evo i repa ;D

http://hotfile.com/dl/64400987/2180d8b/Speedling_rush_-_Blistering_Sands_(4).SC2Replay.html

evo i mog repa vs nekog top diamond lika...ja sam odigrao kao kreten tako da me cudi kako me ranije nije sabio

http://www.megaupload.com/?d=XW7HJZ7F

edit, vitjo ovaj tvoj lik te pusta da se setas sa 30+ lingi po njegovoj bazi, a ovamo pravi 6 drona, kao opusteno ne moze mi nista...i jos te pusti da ga okruzis onako...eh, ko sve igra diamond:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo da okacim neki rep ,a da nije vs terrana :D

VS Mouz.hasu

VS MadFrog ( zgazio sam ga kao zabu :D )

Dobro odigrano ali nhf ova dvojica su bolidi ... protos koji umesto da pravi vojsku ceka risrch warp gejta i onda warpuje dva zilota kod tebe ... a zerg koji umesto da uleti u tvoju bazu sa zerglinzima kad si izasao pokusava nemoguce, da se odbrani od one vojske sa dva roucha i lingzima. Da ti je uleteo u bazu kad si ti bio na zelnagi imao bi neku sansu.

pa dobro, izvukoh se na kraju:)

edit, evo neki vs top10 diamond lika koji je probao 6 pool rush (poz sarmo:))

http://www.megaupload.com/?d=L892HTMC

Brate minli kakav je ovo top10 diamond zerg igrac?

Umesto da udje u radilice kad je imao onih 10ak zerglinga a ti 2 zilota on se bije sa tobom ... ima 700 gasa na kraju a nije istrazio zergling speed ... ima expanziju ti mu ulazis u bazu i on vestuje masu zerglinga, pritom stane i napadne zilote a ne uleti medju stalkere i sentrije umesto da te je samo protrcao i otisao ti u bazu pobio sve radilice i neksus i onda gledao sta ce sa tvojom vojskom.

Ne kapiram ove ljude, ja bih dupe dao da imam nesto kao sto su zerglinzi sa protosom, da mogu da containujem igraca u bazu strahom jer ako izadje otici ce mu cela baza dok se vrati ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je, ali zerglinzi na onu vojsku su vejst, umesto toga mogao je da pobije sve nonijeve radilice u bazi i u slucaju da se noni ne vrati celu bazu, a u slucaju da se vrati ostane pa pobije sta moze i dobije na vremenu ili pokusa da ga izkajtuje i zapali.

To je po meni najace oruzje fast expanding zerga, da protivnik ne sme da izadje iz baze ako ne wallinuje bazu sto noni nije uradio. Evo ti u ovom replay-u http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234915067 ttone je zatvorio svoju bazu pylonom kad je krenuo na zerga.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nebitno je sto je masterasia losiji igrac od ttone-a, poenta je bila da je ttone pre nego je krenuo na zerga zatvorio svoju bazu pilonom da ni proba ne moze da izadje jer za vreme koliko treba protosu da od centra mape dodje do zerga zerg moze da mu udje u bazu pobije radilice i vrati se u svoju bazu da se brani ...

Jesu oni ovo stavili sve top playere u istu diviziju? http://eu.battle.net/sc2/en/profile/248476/1/MaDFroG/

Tu su i whitera i dimaga itd itd

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@mohican

Brate ne znam gde je mogao da uleti ?

Rampa mi je bila blokirana ( 2 Warp gate + Cybernetics core), a u bazi sam imao 2 photon cannon + 5 Warp gate sa koima sam mogao da izbacim 5 zealota kad napadne.

Hasu i Madfrog zaradjuju pare zato sto igraju sc2 tako da ne mogu da budu losi.

Link to comment
Share on other sites

Glavna rampa je bila zatvorena ali kamenje na zadnjem ulazu je bilo sruseno. U svakom slucaju oni zerglinzi bi mnogo korisniji bili u tvojoj bazi nego na njegovom chokeu a kenone bi lako ubio.

Jbg my 2c, po meni su zerglinzi bez supporta najkorisniji kad opsedaju bazu, protiv vojske zilota sentrija i stalkera nemaju sta da traze.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...