Jump to content

StarCraft 2 Wings of Liberty - kampanja


Recommended Posts

Single player prica me bas razocarala. Ocekivao sam da ce biti prilicno losa, s obzirom kako se Blizzard usrao u WarCraft 3 pricu sa WoW-om, ali SC2 je dodatno razocarao zato sto je poceo bas bas bas dobro, a onda se ispostavilo da od 28 misija samo 7-8 sadrzi bilo sta sto je bitno za centralnu pricu, a ostale su tu cisto eto tako.

Pritom je bilo bas puno ogromnih rupa u zapletu, te su i Kerrigan i Mengsk totalno zasrani i kao likovi i kao negativci. Kada se uzme u obzir da je WarCraft 3 (koji je izasao pre hiljadu godina) imao ~40 misija, te da je cak i prvi SC imao vise misija u kampanji... Pa ono, SC2 kampanja je bas razocaravajuca sa svojih 28 standardnih misija (od kojih je gomilu moguce iskulirati). Jedino je dobro sto ima stvarno originalnih misija.

Inace, kako da otvorim onu secret misiju? Nemam ni jedan sejv od pre nego sto sam otisao na Char. :[

992619-1.png?1283329057
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mislim da neće moći tako (ako pređe Media Blitz iz arhive), dotična misija mora da se pređe standardno (u okviru kampanje), jer se bonus misija onda bira sa komandnog mosta.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Uzeo sam da igram kampanju (brutal tezina) , zanima me kako ste presli onu misiju sa zarazenim kolonistima ?

Ja se ono zastekam ispred bunkera napravim zid od baraka i koje cega, iza jos dosta vojske i izdrzim nekih pet noci i onda me urnisu oni zarazeni marinci , i ona velika stvorenja,

Uglavnom ostane mi nekih 50-tak zgrada da unistim, ali oni uniste mene pre.

Preko dana saljem maltene sve jedinice da unistim one zarazene zgrade ali opet nekako ne stignem ? Neznam da li da nastancam samo marince i da lupam stim ko blesav da bi stigao da srusim te glupe zgrade , helioni su brzi ali nesto mi se cini da ne ruse zgrade tako dobro...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa pričaš da Mat Hornerom između svake misije :)

Mislim da u tom konkretnom slučaju prvo moraš da stigneš do one misije gde se trkaš u skupljanju resursa sa nekim lokalnim krimosom (a pošto ima malo kristala inicijelno, mora da se jurca i skuplja po nekakvim sanducima i uništavanjem protivničkih baza). Ta misija se mislim otvara nakon misije sa vozovima.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne samo sa njim, sa svima, prilično sam siguran da se to otkriva pre te misije kad se trkaš u skupljanju minerala (nešto tipa, "e, idemo na tu planetu, to ono gde je Horner zaradio to i to na pokeru, hi, hi, hi", "-šta je zaradio?", "pa pričaj sa njim", tako nešto).

Doktorka se pojavljuje kad pređeš misiju sa evakuacijom kolonista (jedna od početnih kad se ukrcaš na HIperion), i onda će da bleji dole u Laboratoriji. Kolko si ti uopšte prešao od igre, in the first place?

Inače sam odradio sve SP ačivmente, osim onih gde treba preći igru/misije na brutal težini, to sam tek počeo da rešavam.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Čekaj plavi, ako dobro razumem, ti bi da odradiše sve Hyperion ačivmente tako što ćeš samo da protrčiš kroz igru i biraš misije sa komandnog mosta?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ako je to ono sa Overmindom, to može da se pređe skroz bez korišćenja baze, samo Zeratul i observeri :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno, kad sam protrčavao kroz igru da pređem celu za ooooooooooooooooosssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmm sati (achievement) na normalu, ondak sam tako odradio.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...