Jump to content

LAN turnir 3. jul Zajecar grupe/satnice/hltv


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bravooooo!!!!!! :)))))))))))))) Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Najjachi smoooo najjcaciiii!!!!!!!!!!

Urbannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!

hltv [:0] cekaj bre ovo jos traje ?????

Pa i ja sam mislila da su zavrsili.. Bas kasnilo... Ali super, taman sam se probudila za finale!!! :p

Link to comment
Share on other sites

auuuuuuuu jbt ne seri da je do sad trajao turnir :D ?!? ja sedeo do 2 i neshto i nisam mog'o vishe pa sam otpalio kutji , HLTV bio rezervisan do 3:40 ujutru :D ... QQ :D ...

...the question they keep asking me, how can one so young be so bitter and angry...

Link to comment
Share on other sites

Urban osvojio,ja mislim 16:2 na dd2 za urban,16:3 za 34k nuke,i 16:8 za urban na tuscanu...mozda sam za po rundu pogresio ali mislim da je ovako.

Rekao sam ti da ce te jebati :D

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

Haha...jbg brate,prvo sto je bio tuscan...drugo,ovo je nama prvi tur van nisa...i sad ono,nije isto ni malo :d malo se iscimas na izgubljenu rundu,ne prijavis...pogotovo tuscan sto je bilo u fazonu e eno ga tamo :D A 34k nas sabio jer smo realno svi imali tremu,nista nismo radili sto smo vezbali iz straha da ne padnemo.Sad,momci su perfektno odigrali,fakovali do maximuma...mi smo ih pustali i TYT...GG 34k GG urban braco!Svaka cast!A ti sando sisaj .!. :D

Link to comment
Share on other sites

Haha...jbg brate,prvo sto je bio tuscan...drugo,ovo je nama prvi tur van nisa...i sad ono,nije isto ni malo :d malo se iscimas na izgubljenu rundu,ne prijavis...pogotovo tuscan sto je bilo u fazonu e eno ga tamo :D A 34k nas sabio jer smo realno svi imali tremu,nista nismo radili sto smo vezbali iz straha da ne padnemo.Sad,momci su perfektno odigrali,fakovali do maximuma...mi smo ih pustali i TYT...GG 34k GG urban braco!Svaka cast!A ti sando sisaj .!. :D

Pa dobro.. I oni su vezbali mapu dva dana pred turnir.. Nisu nesto posebno ni vezbali ali su svakako dobro uvezbali za to kratko vreme.. U svakom slucaju i bilo je vreme da se mapa igra jer su ostale vise smorile.. Svi znaju svaku ciglu na mapi.. A da ne pricam za dd2.. :)Za posmatrace je pravo osvezenje a za vas mali problem s obzirom na to koliko dugo se igra CS! GG!

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro.. I oni su vezbali mapu dva dana pred turnir.. Nisu nesto posebno ni vezbali ali su svakako dobro uvezbali za to kratko vreme.. U svakom slucaju i bilo je vreme da se mapa igra jer su ostale vise smorile.. Svi znaju svaku ciglu na mapi.. A da ne pricam za dd2.. :)Za posmatrace je pravo osvezenje a za vas mali problem s obzirom na to koliko dugo se igra CS! GG!

Veruj mi i mi isto tako igramo te mape...ali upravo ta razlika u iskustvu i lan turnirima odigranim je velika,kada je u pitanju psiha...oni su stalozeni i igraju svoju igru,a mi smo i dalje novi i jos uvek ucimo,realno.

Edited by triggernish
Link to comment
Share on other sites

GG svim ekipama, jos jednom da se izvinim zato sto nismo ispostovali turnir.

vidimo se na sledecem turniru, cim izlecimo komplekse :)

P.S. Pu jeeee, nije dosh'o plejmor...dzabe smo odustali od turnira :/

Edited by Mixy!
Link to comment
Share on other sites

Samo ostro Dino!

@trigger onlajner si kao tixo! :D

GG sbc, ivan majstor, sarki paor <3

Gresis rale mnogo...ja od kuce vise ne znam da igram,igram jednom u 2 nedelje...a online i igraone ne racunam u online...samo znam da nemam iskustvo jer se cimam.

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi i mi isto tako igramo te mape...ali upravo ta razlika u iskustvu i lan turnirima odigranim je velika,kada je u pitanju psiha...oni su stalozeni i igraju svoju igru,a mi smo i dalje novi i jos uvek ucimo,realno.

Pa dobro.. Oni bas dugo igraju.. A sada su jos bolji sa ovim 5im deckom!! Bas su odigrali timski i mnogo se razlikuje igra u odnosu na proslu ekipu. Vidi se da su ozbiljniji i bolji sa njim! Nisam imala priliku da ga upoznam ali sam gledala turnir i bas sam prijatno iznenadjena jer je vrlo kratko u ekipi a vec se super uklopio! Mogu da zamislim kako ce igrati za godinu dana.. [gilja]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...