Jump to content

raznolika ponuda


goxxxy

Recommended Posts

Verbatim DVD+R Double Layer 8.5GB with Pearl Finish (8x Burn, 25 Pack)

VERBATIM-DOUBLE-LAYER-DL-8-5-GB-8X-25-LI-PAKET__22181838_0.jpg

8.5GB Double Layer Capacity

8x Maximum Write Speed

Pearl White finish

240 minutes of video

25 Pack in cake box

Cena: 2300 RSD

Intel Core i7-860 LGA1156 BOX Cooler

slika-1098542x640.jpg

Core i7-860 LGA1156 BOX Cooler (U pitanju je samo BOX kuler koji ide uz CPU, neotpakovan, LGA1156)

Cena: 600 RSD

Gainward 7600GS GLH 256MB DDR3 PCI-E

originalslika-1395755.jpg

Karta savrseno funkcionise u 2D rezimu, znaci Windows, neke sitnije igrice i ostalo, skoro 2 godine tako radi.

Kada se pusti neka jaca 3D igra ili slicno pocinje da baca artifakte tj da krivi sliku. Za 2D i ostale namene

(starije i novije 2d igre) ima da radi ko sat. Ne pregreva se, hladna je ko spricer, pa ne znam zbog cega je

to tako. Sve do same prodaje nisam ni znao da u baguje u 3D jer 2 godine radi super, ali je nisam koristio za

pikanje novih igara (bila je office masina). Sve savrseno radi dok se ne pokrene neka 3D igra, radi i tada ali

lose prikazuje sliku kao da se memorija negde greje (moze da se zameni) a mozda je i do sistema ili drajvera.

Ja sam je 2 godine koristio i nista od navedenog nisam iskusio, covek kome sam prodao mi se na to zalio tako da

ne mora da znaci da je vezano za kartu jer je covek koristio na Windows XP posle neke ATI kartice. Ja sam koristio

na Windows 7 pa je moguce i da je do sistema ili drajvera mada nemam gde da je sada probam da bih to utvrdio.

Cena: 1500 RSD

Logitech UltraX Media Remote - daljinac za PC - NOVO

slika-1405046x640.jpg

Logitech UltraX Media Remote (daljinac za pc, usb receiver, novo, neotpakovano, garancija 12 meseci)

Karakteristike proizvoda:

* Logitech - daljinski upravljac za PC

* UltraX™ Media Remote

* Kontrola digitalne muzike, fotografija, video fajlova, gledanje i snimanje sa TV-a, kontrola DVD uredaja

* Tehnologija: 2.4G Hz RF

* Domet: 10 m

* MediaLife™2005 software za Muziku, Video, Fotografije, DVD, TV i FM

* Mini-receiver sa USB konektorom

* Odlican, ergonomski dizajn (vidi slike)

* Operativni sistem: Windows® XP / Windows® Vista / Windows® 7

* Paket sadrži: 1 x UltraX Media Remote, 1 x Mini-receiver, 1 x Setup guide, 2 x AAA duracell baterije,

* 1 x CD sa Logitech MediaLife 2005 software-om

* Garancija: 12 meseci

Cena: 1600 RSD

Bluetooth (blutut) V2.0 EDR USB 2.0

originalslika-1412080.jpg

USB 2.0 Bluetooth V2.0 EDR Wireless Adapter. NOVO u originalnom pakovanju!

Omogucava Vašem racunaru, laptopu da se poveže sa ostalim uredjajima koji podržavaju

bluetooth konekciju poput PDA, mobilnih telefona i druge racunare.

Dimenzijama malen da ga ne morate vaditi laptopa kad ga stavljate u torbu.

Bluetooth specifikacija, V2.0 i 1.2 kompatibilan.

Podržava profile: umrežavanja, dial-up, FAX, LAN access i slušalice.

Operativni sistem: Windows 98SE/ ME/ 2000/ XP/ Vista

Interfejs: USB standardni.

Brzina prenosa podataka: 3 Mb/s

Domet Primanja/Slanja signala: do 10m ( zavisnosti od prepreka i okruženja)

Bežicno povezivanje sa Bluetooth uredajima, kao što su mobilni telefoni, PDA ili PC racunari,

za prenos podataka, umrežavanje, i dial-up, Faks.

Omogucava bežicno povezivanje sa Bluetooth slušalicama.

Podržava 802.11

Frekvencija rada 2.4 GHz

Bluethoot standard: v2.0 + EDR sigurnosni mod

Cena: 600 RSD

Seagate 750GB Pushbutton Backup EXTERNAL USB 2.0 / 1394

slika-1388601x640.jpg

Disk je u perfektnom stanju, stigao nov iz Nemacke pre par meseci. Extremno je brz i kaci se na USB 2.0 ili

na FireWire 1394 prikljucak, dajem sve potrebne kablove uz njega. Odlicno je dizajniran i zasticen od potresa.

Sluzio je kao bekap. Po zelji sav trenutni multimedijalni sadrzaj (filmovi, igre, serije, dokumentarci, HD x264)

ostavljam na njemu za buduceg kupca.

Cena: 100 EUR

WD MyBook 1TB EXTERNAL HDD USB 2.0

originalslika-1388551.jpg

Disk je bukvalno kao nov u perfektnom stanju. Dajem sve potrebne kablove uz njega. Sluzio za bekap, jednom je samo

na njega nasnimljeno, kasnije je par puta ukljucivan da se ponesto prekopira sa njega. Stigao je iz Nemacke nov pre

par meseci. Po zelji sav trenutni multimedijalni sadrzaj (filmovi, igre, serije, dokumentarci, HD x264) ostavljam na

njemu za buduceg kupca.

Cena: 90 EUR

Kontakt: 063586300

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...