Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
abaRth

Topola STEAM lan tur 19.06.2010

Recommended Posts

r1pper   

do jaja turnir :))) organizacijaaa nikad boljaaaaaaa :))) sve naj naj :)) brawo za ekipe urban omw i VIP :) <3333333 vladoo

gg

finale prva mapa dd2 VIP-URBAN 19-16

abaRth   

Finale URBAN-VIP 15:15 (16:19) dd2

6:9 (9:16) inf

Cestitam ekipi VIP.

Hvala svima koji su ucestvovali nadam se da je sve bilo ok

demoe kacim za dva tri dana

Pozz svima nadam se da se vidimo i sledece godine ako bog da

<3333333 vladoo

<3333333 i nemoj da vozis kola bez ratkapne nikad vise :P ahahahahahah

Stivens   

Super turnir,imam samo reci hvale za orgu[posebno za malog stuvpu koji se jako trudio da svima udovolji i u tome je uspeo],masine su dobro radile gg brazers,bb,vf i vip.

paris   

Svaka cast na organizaciji, trudili su se max. da izadju svima u susret, mnogo dobri likovi, ugostili nas kao bracu ... Borise i Vlado svaka cast :*

GG brazers, BB, vF i naravno VIP :)

pozdrav, odoh da umrem. . .

ljudi GG svim ekipama koje su dosle na tur... Nadam se da ste svi zadovoljni i da vam je bilo ok ? :D ja sam se trudio sto sam vise mogao da svima udovoljim i nadam se da sam uspeo u tome? :D Extra likovi su dosli na tur bilo je dobro zezanje ako nista drugo :D ALI BEKILLA BRAT KAD RECE " PROBUSIO SAM COVEKA NA MICU CIM BUSI ON MENE ZNACI DA SE IZNERVIRAO " HAHAHAHAHHAHHAHHAHA ...... Jos jednom GL HF i vidimo se na nekom sledecem turu :D pozzz ljudi :D

Evo i mi smo napokon stigli kuci....pa vi vidite koliko smo putovali kad smo sad dosli to jes cekali mrtvi bus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GG svim ekipama tur je bio na ocekivanom nivou :) kao i prosle godine sve extra!!! i vidimo se sledece godine samo sto dolazimo kolima ::PPPPP

CPU WXY   

Svaka cast organizaciji bilo je okej u svakom pogledu :) Hvala bratu pastuvu sto nas je ugostio poz za brata abarth-a pa se boze zdravlje vidimo opet :)

soul   

Evo i mi smo napokon stigli kuci....pa vi vidite koliko smo putovali kad smo sad dosli to jes cekali mrtvi bus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GG svim ekipama tur je bio na ocekivanom nivou :) kao i prosle godine sve extra!!! i vidimo se sledece godine samo sto dolazimo kolima ::PPPPP

MENE U GEPEK!!! btw GG orgi za sve, lepo je bilo,svaka cast borise ! GG URBAN GG VIP...sta vise od mene pucamo se na sledecem turu ,zop