Jump to content

Shogun 2 Total War


leisure

Recommended Posts

Haha, u ovom traileru za neki PS3 trash game mozete videti gomilu vodja klanova iz Shoguna, Oda Nobunaga, Ishida Matsuri (njega vodite u historical battle-u u demou), Ieyasu Tokugawa, Motorichko Chosokabe itd

Crazy Japs =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@exile

I ja se smorim kad zavrsim neki tw ali ipak mogu da krenem sa nekom drugom frakcijom i da se ''razvijam'' na neki drugi nacin tipa u romu kad zavrsim sa rimljanima igra mi se sa egipcanima ili sa nekim divljacima

dok ovde u Shogunu sve ti bude isto,ista vojska,ista mala mapa samo drugi klan sto i nije neka promena.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Imas coop campaign nanbanu.

Treba original, u glavnom meniju je desno kod multiplayera. Kad drugi igra turn ti blejis, a mislim da ako ste u alijansi mozes da mu dajes da igra tvoje jedinice tokom tvoje bitke, npr das mu konjicu da prasi =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

mislim da su ga malo zakompliovali sto je sa jedne strane zanimljivo dok je sa druge strane glupo! zanimljivo je jer nije lako kao rome total war a glupo je sto sada mozes bez opreme za opsadu da osvojis grad sto uopste nije realno !

Realno je. Nije se samo jednom u istoriji desilo da je grad pao osvajanjem bez opreme za opsadu

Link to comment
Share on other sites

Pa nisi samo ti u pitanju, vidim da se gomila ljudi smorila.

Stvar se svodi na to da se pocetnih 20-tak turnova (koji su i najtezi i najizazovniji) svode na igranje sa dve jedinice, ashigaru kopljanici i strelci, koji god ti klan igrao. Tako da iako pocnes igru sa Takedom npr koji ima dobru konjicu, svodi se na to da u uglavnom igras sa jebenim pezentima, isto sto si radio i sa prvim klanom.

Isto, kasnije kad se razvijes igra postane walk in teh park tj. kad imas 5 svojih teritorija tezina igre naglo opadne i svodi se na grind do pobede. Realm divide tu cini igru malo zanimljivijom ali meh.

Zato su tu modovi =) Ima vec par dobrih, Darthmod npr, sacekacu oko 3-4 meseca pa cu poceti ponovo ozbiljno da igram sa modovima. Oni uglavnom vade i sve ostale TW igre, makar sto se replayability-ja tice.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...