Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- U tom trenutku sam bio dezorijentisan. Imao sam osećaj da mi je neko iza leđa, a u stvari to je bio nevidljivi igrač. Lopta je samo propala i pala na ruku. Nisam imao nameru da igram rukom, već sam želeo da osetim protivničkog igrača gde se nalazi. Teško je objasniti šta se desilo. Hvala Stojketu što je mene i Srbiju spasao - rekao je Vidić.

Deo iz teksta.

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je u pitanju neka opklada unutar reprezentacije, tipa najkraaci stapic pa ko izvuce mora da napravi penal... :)

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za Beograd i ostale gradove, ali u Novom Sadu je bio haos po gradu i nekih sat/sat i po posle utakmice.

Znaci gomila ljudi u automobilima trube, goli i pijani, rasirili i polepili zastavice i sl.

Mislim okej sto se radujemo, ali ko da smo osvojili ovo svetsko a ne pobedili Nemce.

Bar ja imam utisak da je sve to malo preterano.

Link to comment
Share on other sites

@prota: Bez obzira, dobili smo na srecu.

nemce niko nikada ni u cemu nije dobio na srecu...

Na koju srecu ciljas ?

To sto je kloze startovao kao da je u ratu, ili sto nemci nisu mogli gol da daju.

Pa to nije sreca. Ko im jebe mater.

Jedino penal sto je ovaj uhvatio. Al i Podolski je sutnuo ko da igra protiv B tima Indije.

ne mislio je na srecu sto su zigic i jovanovic pogodili okvir gola :P

Podolski se izmashio kao da je placen za to, prechka u poslednjim momentima prvog poluvremena, penal... i josh 3,4 prilike sigurno. No kazem nema veze, sreca prati hrabre,ali nije to igra kojom se treba hvaliti,naravno duplo je bolja nego protiv gane ali to su svi ochekivali,protiv gane se opustili ovde ushli u mech oprezno. Klose je zasluzhio crveni,ali da ga nije dobio,bilo bi chupavo...

kada zigic promasi onda je drvo, a kada podolski promasi onda smo mi srecni??? zamisljam da je pantelic promasio penal kakav bi komentar bio... a nasi su dali gol iz jedine sanse???

Link to comment
Share on other sites

kako ne mogu? Nije "svako svakog dobio". Recimo Gana pobedi Aussije 1:0, Nemci Ganu 1:0, mi Aussije 1:0, svi imamo po 6 bodova, Nemacka ima 5-1, mi i Ganci po 2-1, tj. imamo istu gol razliku ali u medjusobnom duelu Ganci dobili nas -> Nemacka prva u grupi, Ganci drugi.

ne... kuglice... ne mozes prvo da iskoristis pravilo medjusobnog susreta (koji je isti) pa da odes na gol razliku i izdvojis nemce... pa da opet vratis na medjusobni susret od preostala 2 tima... makar se meni to cini idiotskim... ako su po toj logici nemci prosli mi smo ih dobili hocemo prvo mesto :D cisto nagadjam posto ocigledno 50% tvrdi da je prvo medjusobni susret a 50% gol razlika... a ne da mi se da rovarim oficijelni sajt :)

Njet, evo fifa regulations pdf

The ranking of each team in each group will be determined as follows:

a) greatest number of points obtained in all group matches;

b) goal difference in all group matches;

c) greatest number of goals scored in all group matches.

If two or more teams are equal on the basis of the above three criteria,

their rankings will be determined as follows:

d) greatest number of points obtained in the group matches between

the teams concerned;

e) goal difference resulting from the group matches between the

teams concerned;

f) greater number of goals scored in all group matches between the

teams concerned;

g) drawing of lots by the FIFA Organising Committee.

thx za info... jebem mater fifi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...