Jump to content

Lan turnir - Selo Crew


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KDS ?? Pa gde ste vi covece, ja sam sve ekipe video sem vase :( Ja doneo neke palacinke u igraonu, bas za te ekipe sto su van Beograda, da se pokazemo kao domacini, al ne vidoh vas :( Sledeci put.

Mi smo se motali po igraoni sve vreme.... a sad mi kazes da su palacinke izmedju ostalog bile namenjene i nama a mi ko sirocici gledali kako ih likovi nemilosrdno gutaju...

kasnije smo u potrazi za hranom nabasali na neke nesrecne pljeskavice zbog kojih necu jesti hranu narednih 10 dana :)

u svakom slucaju utisak je pozitivan i bez palacinki.. iskreno se nadam da cu vam jednog dana oprsotiti zbog toga :)

pozz !

KDS

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dosao na moju grupu, i kasnije upao na 1/4 finala, a ne znam bas sve ekipe ... Nemojte ljudi da se ljutite, ja ne znam kako izgledate :( Dosao sam tek kasnije, kad su vam grupe prosle, a malo mi je bilo truba da idem po igraoni i kao : Izvini jesi ti Real ? Izvini jesi ti Spectrume ? Izvinite , jeste vi KDS ? :( I jos su ovi iz igraonice poskakali na te palacinke ko gladna godina, a ja sam ih bas doneo za vas, jer znam kako je kad putujes tako ujutru na tur, pa blejis ceo dan gladan. I gde si to jeo zivota ti, na celom brdu ima 200 grilova, jedan bolji od drugog. Uostalom, proslo je sve, nema svrhe o tome pricati, obecavam palacinke na bilo kom sledecem turniru na koji budemo dolazili zajedno, da skinem sramotu :$ Veliki pozdrav. Real, video sam da ste do 1/2 finala dosli, svaka cast! Najprijatnije ste iznenadjenje tura.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...