Jump to content

Lan turnir - Selo Crew


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dolazim, vodim blesavog Prkija sa sobom...Gile vec organizovao topice, klasika :))...Samo da onaj IGI ne failuje kao sto zna :(... xD

hahahahahahahahhahahahahahhaa ajde brate kreci vise da te ocukam u pesu da osvojimo ovo pa da napijemo fukse parama od tura da ne dajemo iz dzepa :))) a IGI fail u najavi em na tur em ovako :)))

Link to comment
Share on other sites

Evo, kao sto je organizator i obecao, izvucene su grupe veceras, Shomi samo da iskuca i okaci... Sve je bilo regularno, samo je Encore ekipa stavljena u poslednji sesir, jer su momci jos pre nedelju dana najavili da ne mogu da dodju da odigraju u ranijem terminu pa su ostavljeni za kasnije. Odredila su se 4 nosioca, i cetiri malo jace ekipe da se stave na drugo mesto u grupama, da ne bi dosli u situaciju da u jednoj grupi budu playmore, gameface, kds i bux-ova ekipa. Za vreme izvlacenja smo tu bili Shomi (organizator), Lesko iz Mith-a (bgd online), par drugara iz igraonice i ja, ekipe je izvlacila Shomijeva devojka, tako da nikakvog namestanja nema. Lesko je cak planirao i da se sve snima, ali nemamo ni mi ni vi 2 godine da takve stvari radimo... Srecno svima vidimo se na turniru ;)

Link to comment
Share on other sites

@Shoocky

Hahahaha Shuki, zapravo je snimljeno, ali ne smem da okacim :D Hahahahahaha, salim se :D

@Masina

Ja sam odlazio iz igraone kad je Shomi pravio dalji zreb i odredjivao mape,tako da ne znam, ali ce uskoro okaciti, bice sve.

@kassad

Mislim da pocinje u nedelju u 10 izjutra pa nadalje, ako se ne varam.

Edited by BaLu*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...