Jump to content

Cyber Shark Open Cup [Grupe i Satnice]


Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

starlancer VS pb -----> 10h

mith VS headshot delivery ----> 10h

encore VS elite avengers ----> 11h

killtox VS Control ----> 11h

imbecili VS neverwin ----> 12h

kds VS kbp ------>12h

34k VS eyel i drugari ----->13h

strah VS gameface ------>13h

Link to comment
Share on other sites

Aj stvarno resite to, nemojte nas jebati sad... Rekli smo dok smo bili dole da igramo u 10h, sad u ponoc vidim da igramo u 13h, NE MOZ TAKO :D. Zovite FicY nesto radite, budi ga :D

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

eeeeeeeee Filipe mislim da Filip [Fica_94] sada spava posto sam ga zvao i njega i uzu rodbinu niko se ne javlja :D

Kontam da ako dodjete i vi i druga ekipa u dogovoreno vreme da ce moci nesto da se iscima :)) Al' iz pouzdanih izvora znam da je fica od ranih jutarnjih sati u igraonici namesta sve da bude ok kao sto je i bilo :)

tako da mislim da je smak'o sa uma da ima dogovor da se neki mec pomeri :)

^.^

Link to comment
Share on other sites

KOJI KURAC, nama je receno da igramo u 10h 1/8 ne u 13h!! Ispravite to, hvala :)

-.- ja ne znam ko ti je sta reko al ocigledno je da ne mozete svi da igrate u 10h (ja sam reko nekom da 1/8 pocinje u 10h) a i u pm kada cutite ko zaliveni niko nista da kaze...ja sam stavio onu ekipu sto dolazi iz Bijeljine (ili odakle vec) da igra u 13h ,jer su me zamolili.

@<4gl> Filip

:( sry sinoc sam bio mrtav umoran (a i sada sam) nisam mogao da se setim svih :( trebo si samo meni direktno posle turnira da kazes..fico jel mozes da nas stavis u 10h i ne bi bilo nikakvih problema (jer ja sve gledam mrzece vas da ustajete rano itd. pa vas stavio u 13h)

Edited by Fica_94
Link to comment
Share on other sites

Pa umete li vi medjusobno da govorite, mislim iz orge? Prisli smo Filip i ja decku koji je stajao tamo, zamolili ga da igramo u 10, 11 ili 12h, on je rekao da nema problema i napisao na papiru tamo lepo sve. Dodjem u stan, kad ono KURAC U OKO. Hvala puno, zlato ste.

Inace, super je organizacija za sad, ozbiljno, sve kako treba. Samo jos da mene niste karali u anus, bilo bi jos bolje :).

Sisajte ga. E tako :)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Pa umete li vi medjusobno da govorite, mislim iz orge? Prisli smo Filip i ja decku koji je stajao tamo, zamolili ga da igramo u 10, 11 ili 12h, on je rekao da nema problema i napisao na papiru tamo lepo sve. Dodjem u stan, kad ono KURAC U OKO. Hvala puno, zlato ste.

Inace, super je organizacija za sad, ozbiljno, sve kako treba. Samo jos da mene niste karali u anus, bilo bi jos bolje :).

Sisajte ga. E tako :)

brate meni ste rekli, ja sam vas zapisao na papir i rekao fici i dao sam mu isti papir, on je reko ok...ocigledno od umora je zaboravio na vas :(((( receno je da igrate prvi u 10h na cw#1 :((((((((((

Edited by bolence
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...