Jump to content

Matrix turnir #2 - grupe -


prota_

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oni ce kasniti i pomerate njihov mec? Nije mi jasno? Mislim da su satnice na vreme napisane. Mi ostali smo retardirani sto se cimamo i mucimo da bismo stigli na vreme? Kako me to nervira...

E jbg, da smo mi kasnili niko nas ne bi chekao! Mi dolazimo u 2h, a igramo u 3h i kao: "e vi mi trebate, aj da igrate vs aftermath-ODMA".. al opushteno, REPUTACIJA! vazhno je da se igra i bice bolje sl toor :)

dAJK d-.-b

Link to comment
Share on other sites

Људи широм света вечерас ће у 20.30 часова угасити светла како би указали на проблем климатских промена, а акцији "Сат за нашу планету" придружиће се и Србија. Ова акција је и апел да се сви укључе у штедњи енергије, рекао Бојан Ковачић из Агенције за енергетску ефикасност.

Sta ce biti sa turom ? :D

Link to comment
Share on other sites

Hltv 2 mi normalno radi, kad hocu da udjem na 1 izbaci mi

Error: could not load file models/player/admin_te/admin_te.mdl

Model models/player/admin_te/admin_te.mdl not found and not available from server

Cannot continue without model models/player/admin_te/admin_te.mdl, disconnecti

Link to comment
Share on other sites

Људи широм света вечерас ће у 20.30 часова угасити светла како би указали на проблем климатских промена, а акцији "Сат за нашу планету" придружиће се и Србија. Ова акција је и апел да се сви укључе у штедњи енергије, рекао Бојан Ковачић из Агенције за енергетску ефикасност.

Sta ce biti sa turom ? :D

to je valjda samo za ulicna svetla na dobrovoljnoj bazi , a i ne vidim zasto bi igraona gasila ista, zbog ovako necega :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...