Jump to content

StarCraft 2 Balans komentari


Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni takodje nije jasno oko DT-a i Observera. Observer josh i kako tako, ipak je jedinica imba. Onaj Overseer je skup ko kurac 150/100 i pritom nije cloakovan =P. Ali DT mi zaista nije jasan, verovatno znaju neshto shto mi ne znamo.

UOSTALOM! Shta se mi koji kurac zalimo, ovo je josh uvek jebena beta! ROFL!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ladno mi crko komp dok sam igrao 1 od placement meceva i sad me sa 4-1 bacio u gold diviziju [b)]

Evo da se qrcim malo rep s tencima :)

http://www.megaupload.com/?d=TK94RJNL

Mada nisam bash nesto primetio ljudi da ih koriste jer i ne moze bash ovo da se radi na svim mapama. Ovde sam mogo jer nije mogo da mi udje u bazu od nazad kroz kamenje

i da rep je stara verzija 5

Edited by zljonza
Link to comment
Share on other sites

Ladno mi crko komp dok sam igrao 1 od placement meceva i sad me sa 4-1 bacio u gold diviziju [b)]

Evo da se qrcim malo rep s tencima :)

http://www.megaupload.com/?d=TK94RJNL

Mada nisam bash nesto primetio ljudi da ih koriste jer i ne moze bash ovo da se radi na svim mapama. Ovde sam mogo jer nije mogo da mi udje u bazu od nazad kroz kamenje

i da rep je stara verzija 5

Zljoki pa zar nisi chuo da se tenkovi uveliko koriste na svim mapama? [:D]

Serious moment, hvala za rep!

Link to comment
Share on other sites

Evo ga i Patch "Static D" 7:

StarCraft II Beta – Patch 7 (version 0.9.0.14621B)

The latest patch notes can always be found at http://forums.battle.net/thread.html?topicId=23094049316&sid=5000

Balance Changes

  • TERRAN

    • Banshee

      • The health has been increased from 130 to 140.

      [*]Missile Turret

      • The damage has been changed from 7+7 armored to 12.

      [*]Thor

      • Anti-Air damage has been decreased from 10+6 light to 8+4 light.
      • Anti-Air attack now deals splash damage in a 0.5 radius.

[*]PROTOSS

  • High Templar

    • The Psi Storm radius has been decreased from 2 to 1.5.

    [*]Photon Cannon

    • Life and Shield values have been increased from 125/125 to 150/150.

[*]ZERG

  • Broodlord

    • Damage has been decreased from 25 to 20.

    [*]Roach

    • Organic Carapace no longer grants bonus regeneration to unburrowed roaches.

    [*]Spine Crawler

    • Damage has been increased from 20+10 armored to 25+5 armored.
    • Attack period decreased from 2.2 to 1.6.

    [*]Spore Crawler

    • The cost has been decreased from 100 to 75.

Bug Fixes

  • Fixed an issue in which players would desync when matched against others with certain CPUs.

Link to comment
Share on other sites

Jebeni ZvZ je toliko sjeban da nemam reci. Jel ima neko neku zanimljivu strategiju? Smorio sam se kao debil igrajuci ZvZ...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jbt, sto me smatrate da se toliko stavljam iznad vas? :(

koriste se skoro u svakom match up-u, zavisi od stila igraca...

Zljonza verovatno ima gomilu jer je mene ispresavijao tenkovima :D

Onda, replayevi Demuslima protiv dimage (scrap station valjda) sa proslog zotaca, isto korisceni tenkovi..

side note: niti igram starcraft toliko dobro da bio bih pro, a i da sam pro, ne bih se ponasao 'uzviseno' prema bilo kome, sto mogu da potvrde warcraft igraci gde sam koliko-toliko bio 'pro'...

ja sam wc3 igrac, i uvek si se ponasao nadobudno, a sa onima koji su losiji od tebe nisi hteo ni da pricas :(

~~

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je ZvZ dosadniji od TvT. :(((

pa pazi treba ti 200 gasa da dobijes 95% partija :D

za speed i za upgrade na dmg lingama...

kontrolises mapu... zerglinga imas previse tako da pojedu mocne roacheve... ako krene na hidre jos bolje... samo da ne izvuce mute... zrtvujes linge da mu ubijes spire... ruzna prica skroz... ko techuje uglavnom gubi... 2 hatcha 2 queen-a... svi radnici na mineralima... previse lingi :D

ne znam nista o zvz, ali ovaj nob ne moze da bude u pravu!

ja radim upravo to sto covek prica... ali i ja sam nab... 8 pool kad izgorim :D

Link to comment
Share on other sites

ne dirajte Acu, on je najmanner lik koji postoji

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma mozete da radite svashta u ZvZ samo treba malo mashte. Iskoristite prednosti koje vam daje mapa, jer ljudi uglavnom na to ne obracaju paznju vec uvek rade isti build. Crawleri na high groundu iznad njegovog expa, zashtek na uskom ulazu u bazu sa nekoliko crawlera koji jebu roacheve od novog patch i brz tech na mute ili mass linge shto prica sarma sa brzinom. Ili 8 pool crawler u njegovoj bazi (ako ga stavite skroz na ivicu kripa, ne moze da ga vidi!), ili neki onako ciganski 6 pool rush :D. Bolje je malo i zanimljivije nego pre, ali i dalje ume da smori opako.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

bash sam sad uzeo da igram TvT sa ortakom i smorio sam se nema vishe shtekova za drop/harass tenkovima, i generalno sve se brze odvija nego u kecu, izbushe mi tenk za 2 sekunde pre nego shto ga strpam u drop :S

takodje ne znam zashto ali tenk ima nenormalno brz attack speed u normal modu, tipa duplo brzi nego u kecu :P

ako neko hoce da se igra nek me adduje Shalala.shalolo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...